Srpen 2009

Hermiona dostala dopis

26. srpna 2009 v 15:02 | Janka oglosováno by Mája @
Upozornění: Nejnudnější věc, co jsem kdy četla!

trestanec:Janka
dozorci: Mája

pon.(Nová zkratka?) adminky: článek je načasovaná(ý) bomba nudy, stále nám nejde net!(Chudák! Už ho nebavilo zveřejňovat povídky a začal stávkovat za pořádnou pointu!)

---------------

Hermiona si hrála na ulici, protože ji rodiče vyhodili z domu! se svou nejlepší kamarádkou Susan . Znali ji téměř od malinka a byly (Shoda přísudku s podmětem? Ne? Zahrajeme si na dosazování…)jako sestry. Občas si kladla vajíčka do pelechu a poté otázku proč se kolem ní dějí ty divné věci, ale nikdo si toho nevšimne. Byla to velká (real)sado-masochistka a stála pevně nohama na zemi, ale v duchu si přála víc.(hlavně mozkové kapaliny).
Vrátila se domu na večeři jak ji maminka řekla. Sedla si ke stolu a čekala až ji nandá jídlo. Bylo jí dvanáct(DVANÁCT?) a měla jít na novou(postavenou před rokem) školu, hned jak skončí prázdniny. Netěšila se tam.Asi proto že si tam nebude moct vzít svoje hračky.
Maminka jí podala žlutou obálku. Byla tam zeleným inkoustem napsaná její adresa s jejím jménem a na druhá straně??? byl podivný znak s názvem ´Bradavice - Mary Sue už nikdy více´. Podívala se na rodiče a pomalu obálku rozbalila a začala číst dopis. …. (Ještě nepotopená?!)
´ŠKOLA ČAROKRÁSNÝCH CHVIL
A KOUZEL V LÉKAŘSKÉ KAZAJCE UMÍSTĚNÁ V BRADAVICÍCH …..(5?)

Jeden rok s Májou

26. srpna 2009 v 13:25 | by Mája
Ani jsem se nenadála a už tu můj blog funguje rok! Doufám, že to já i mé opičky přežijeme i ten následující. Děkuji všem, co sem chodí a komentují ;-)


HP - nedokončené kapitolovky (glosy)

26. srpna 2009 v 13:21 | by Mája

- moje první glosa

trestanec - Maya

dozorce - Mája


trestanec - Hannah

dozorce - Mája


trestanec - Slamáček

dozorce - Mája


trestanec: Kris

dozorce: Mája


trestanec: Michela-amazonka

dozorci: Mája @ wlkeR


trestanec: BlacckHermi

dozorci: Mája @ Lily of the valleyOdkazy na autory/ky původních děl najdete v Černé listině! Pro případné zájemce, kteří si chtějí dílo "VYCHUTNAT" bez glos.

HP - dokončené kapitolovky (glosy)

26. srpna 2009 v 13:18 | by Mája


trestanec - Lina

dozorce - Mája


trestanec: Sabik

dozorci: Mája @ wlkeR

- autorka už dlouho nepřidala žádnou kapitolu, proto tuto kapitolovku dávám do dokončených.trestanec: Blytonka

dozorci: Mája @ wlkeR

- Tři měsíce už na blogu nic nepřibylo, proto dávám kapitolovku sem.

Odkazy na autory/ky původních děl najdete v Černé listině! Pro případné zájemce, kteří si chtějí dílo "VYCHUTNAT" bez glos.