1. kapitola 3/4

12. května 2009 v 17:32 | Michela-amazonka oglosováno by Mája @ wlkeR |  FF - Dobro a zlo jedné krve
trestanec: Michela-amazonka
dozorci: Mája @ wlkeR


SPOLEĆENSKÁ (??? Postrádáte na klávesnici Č? Nahraďte ho!)
MÍSTNOST: "kde si byl? Vyhledat dobrá místa k pohřbení?" vypálila na něj okamžitě fragmentační granát a následně svou otázku Hermiona, když vešel. "kde asi? U Hagrida, dát si pár zakázaných lektvarů, říkal jsem vám že je to místní pašerák, stačí jen trochu poslouchat a mohli jste si taky něco pořídit."
Poznamenal si do deníčku Harry a proklouzl kolem ní na hroudě másla, kterou wlkeR vykázal z lednice, když se snažila přimět obě sklenice marmelády k revoluci. "čau" pozdravil jen Rona uviděl. "čau, co jdeš dělat?" zeptal se když viděl, že jde Harry pro něco zakázaného do tašky.(*Schovala tam TNT a snaží se tvářit mile*) "co asi? (Ú)Polohy strýčka Brumbála, ne?" "zbláznil ses?" vyvalil na něj oči(Páni, ten má ale zásobu. Já mám bohužel jen jedny, ale alespoň mi nevypadávají na každém kroku.) Ron. "právě že ne." Odpověděl mu Harry. "chci mít jen hotovo do večeře, protože potom si musím ještě něco vyřídit a pravděpodobně se tam dlouho zdržím a já se s tim tady patlat do čtyř do rána nebudu" vzal si věci a šel do společenský, ve který už jen tak mimochodem byl, pročež jí několikrát obešel, než si vzpomněl, že pana Alzheimera nechal u Hagrida.


"ty se jdeš učit? Neříkal si náhodou že je to zbytečný, když jsou NKÚ až za 9 měsíců?"
"jinže já si jdu prohlížet porno-časák a dělat Hermiono (ú)Polohy a ne učení a vtom je docela rozdíl víš? Takže bych ti byl teď vděčný kdyby si nerušila a nechala mě je udělat" usmál se na ní gama-zářivě a odešel si sednout, kde si vyndal věci na sado-maso hrátky a dal se do práce. Ron se za chvíli k němu přidal s tim že má pravdu a dal se do nich taky, pravda spíš byla taková, že byl zvědavej kam Harry vlastně jde a tak to z něj chtěl vytáhnout (přečtěte si větu ještě jednou a představte si u toho hodně černé kůže a horkého vosku; už máte taky oči v sloupu? Tak si je nespleťte s Ronovejma…).

"hele Harry?" ozval se po chvíli nesrozumitelného sténání Ron. "Hm?" vydechnul Harry sípavě "víš jak si ještě kdyžs byl nahoře říkal, že si jdeš něco zařídit?" "hm" odpověděl zase Harry a zamračil se, když mu došlo, že Alzheimera poslal do Baumaxu pro vazelínu už před hodinou a půl. (Moje výhoda je, že kde Mája tankuje alkohol, wlkeRovi stačí slash) "no, chtěl jsem se tě zeptat kam vlastně jdeš, teda jestli mi to můžeš říct" zamumlal Ron, nyní na pochybách, jestli je opravdu Harryho jediným, "to nemůžu, protože je tady spoustu lidí a je nebezpečí že by to mohl někdo slyšet, ale můžeš jít se mnou, jestli chceš? Dáme si to ve třech," koukl se na něj (konečně) vilně Harry. "no jasně že chci a Draco je nejlepší volba" usmál se na něj láskyplně Ron. "kam vy dva se to zase chystáte?" ozvala se Hermiona, která je celou dobu poslouchala, ale nedívala se, protože všechny sloupy byly momentálně obsazeny očima čtenářů. "proč to chceš vědět?" zvedl k ní hlavu Harry. "chceš jít s náma do Zmijozelské společenské místnosti? Určitě by se tu našel i nějaký femslasher…"

"chtěla bych" přikývla. " jo? Jinže to byste se vy dva nesměli pořád tak hádat (říká se "vášnivě diskutovat"), protože kdyby jste tam takhle s něčím podobným vyrukovali (wlkeR se neudržel a brečí smíchy), můžem si rovnou zabalit (kufry) svý fidlátka, tam musíte bejt totiž zticha a po tmě a hlavně to umět pořádně rozjet."

"No a o vás dvou zrovna pochybuju že to dokážete" skončil Harry. "to víš že to dokážem!

"jak o nás můžeš takhle pochybovat?" "kdyby jste byli na mým místě, pochybovali byste taky" usmál se na ně kysele, protože se mu kožená tanga s cvočky bolestivě zařezávala do rozkroku (tímto dávám Máje právo mě cenzurovat)(Mája se spíš připojí, i když slash moc nemusí). "no tak dobře, ale tam to dokážem" "vážně? Můžu se na vás spolehnout?" "to víš že můžeš" přisvědčil Ron. "no tak fajn, tak v sedm hodin tady" ukázal na místo a začal se zvedat z Harryho. "ale kam jdeš teď?" zastavila ho Hermiona. "pokud vím, tak Draco ještě nedorazil, navíc sedm hodin ještě není a Harry vypadá, že by to ještě párkrát snesl" "máš pravdu že není, ale je hodin šest,(Počítá dřevěné budky pověšené na zdi.) a já bych se chtěl ještě docela najíst, protože nevím jak ty, ale já mám docela hlad, no a potom myslím si, že nejseš ani soudce a ani má matka, takže když mě omluvíš?" "ne, neomluvím (Hermiona fangirl *smích*). Co si myslel tím, že nejsem soudce nebo tvoje matka? Zeptat se snad můžu ne?"

"jo to můžeš, ale ne každých pět minut" odpověděl jí Harry, který by očividně ve zmíněných časových intervalech zažíval zcela jiné vyvrcholení, než to konfliktní. "teď už můžu?" zeptal se jí znova. Hermiona jen kývla. "díky mami" nezapomněl dodat a prošel portrétem (tohle si musím dát do svého slasherského slovníčku). "co to do něj vjelo?" otočila se nechápavě Hermiona na Rona. (To máš takhle kytičky a motýlky, teda spíš jen ty motýlky, který se prostě vykašlali na nektar a rači strkaj sosáčky jiným motýlkům do…) (Hezky řečeno)

"co by? Vždyť mu nedáš na chvíli pokoj" otočil se a odešel za Harrym.

Když se po hodině sešli, Harrymu už stál () netrpělivě na startu běžecké dráhy napříč jezerem a čekal jen na ty dva. "no konečně. Kde jste sakra byli? Řeklo se snad v sedm ne?" "jo to řeklo, jinže to bys nesměl být s tou naší Hermionou" poukázal Ron. "tak teda jdem na to?" zeptal se Harry. Ron přikývl, ale Hermiona zavrtěla hlavou. "já nejdu" řekla naštvaně. "proč?" nechápal Harry. "protože je úplně praštěná, pojď" tahal ho Ron ze společenskýho hábitu, pod nímž Harry cudně skrýval růžové negližé tety Petunie. "počkej" zastavil ho, aby z netrpělivosti nepotrhal hedvábí. "proč Hermi?" točil se a přikrucoval na Hermionu. "šla bych, ale to by nesměl jít tenhleten mamlas taky" ukázala na Rona postávajícího na břehu v trenkách.

"musela bych ho totiž po cestě tam snad zabít" najednou Harrymu došlo, co dělali než semka ještě před pěti minutama (autorka žije v pětiminutových intervalech; proč ale píše povídku, co se glosuje víc jak hodinu…)(Protože si myslí: " Záživný! Bude se to líbit! Čím víc - tím líp…" Jsem vědma.) vešli. "komu říkáš sakra mamlas?" ozval se rozhořčeně Ron namočený v hořčici. "jak chceš, ale přijdeš o Dracovu lepší stránku" přerušil ho Harry a odešli, Ron si však nedokázal před vchodem odpustit ještě kyselej nespisovnej pohled na Hermionu. Byli v půlce chodby, když je Hermiona najednou dohnala, jako by jí za patama hořelo, což bylo asi způsobeno tím, že wlkeR měl této povídky právě tak akorát dost. Už jen dvě stránky *snaží se ho marně povzbudit*

"Harry počkej prosím na mě" volala udýchaně. "snad ses nerozmyslela?" zeptal se posměšně Ron. "no a? vadí ti to snad?" "ne, jen by mě docela zajmalo co tě k tomu vedlo, když jde taky takovaj(*zapisuje si výraz do MS slovníku se bude hodit*) mamlas" zopakoval Hermioniny slova. "řekla jsem si totiž, že mě náhodou zajmá kam Harry s Dracem jde a že kvůli někomu jako si ty tak nadrženej.." sjela ho pohledem (Ron už je tak sjetej, že to víc nepotřebuje, díky), "si tenhleten výlet nenechám ujít"
zašklebila se na něj po Enteru Hermiona. "ty já tě…" "buďte už zticha" zarazil je Harry, "jestli chcete jít se mnou tak buďte zticha a pojďte." Otočil se a šel dál. Ty dv(a ho okamžitě napodobili. (Májo, ty remcáš, že tale věc má 6 stránek; dokážeš si přectavit, kolik by jich bylo, kdyby autorka doopravdy řádkovala dialogy?)(Nechci ani pomyslet, ale kdyby dodržovala pravopis a neopakovala slova - zkrátilo by se to *doufá*… Páni, co jsem to zas vyhrabala? Měla jsem se jít raději zahrabat.)

Když zatočili smetla je hromadná městská doprava, začali se kolem sebe rozhlížet, ani jeden v týhle chodbě ještě nikdy nebyl. (*wlkeR vzpomíná na začátek poslední série starého Červeného Trpaslíka*)

"Harry, kam to vlastně jdeme?" zeptala se šeptem Hermiona. "uvidíš, teď buď ale ticho"
když ale zase zahnuli do další chodby a vypadalo to tam jak po nějakým masakru už to nevydržel ani Ron a rozbrečel se; wlkeR se proto rozhodl jej narozdíl od ostatních umlátit polštářem raději než kredencí. "tak řekneš nám kruci kam jdem nebo ne?" vyjel už rozčileně z garáže a srazil blondýnu opalující se na nedaleké zebře.
"panebože já vás snad uškrtím, víte co znamená slovo bejt zticha? (technicky vzato jsou to dvě slova, ale když Harry neumí číst, nemůžu přece předpokládat, že umí počítat; btw, odkdy jsou Bradavice školka čas a kouzel?)(Protože to jsou maskovaný Bradacice! *vysvětlení máš ve slovníku*) Jestli nás kvůli vám někdo načapá, jak si tu vraždíme a masakrujeme na Filchově čerstvě vytřené chodbě, tak si to s váma osobně vyřídím a teď držte zobáky, které se vám objevily místo nosu a pojďte. Dráček čeká."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lana Lana | Web | 14. května 2009 v 2:22 | Reagovat

Budu si to muset přečíst znova. Moje oční bulvy se kamsi hrůzou odkutálely a já bohužel nemám počítač pro slepce, takže vím s téhle povídky velkej... nic.

Musím pogratulovat wlkeR ty slash glosy byly super.

2 wlkeR wlkeR | Web | 15. května 2009 v 9:55 | Reagovat

Mwahahaha!

Btw, omluva za off-topic, ale: http://slinkers.deviantart.com/art/Potter-Note-81546519

3 Mája - majitelka blogu Mája - majitelka blogu | 15. května 2009 v 10:13 | Reagovat

[2]:  :D  :D Celkem trhlý, ale objevil se tam můj oblíbenec L, takže ti to odpustím ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama