Květen 2009

2. Oheň je naděje!

16. května 2009 v 17:50 | BlacckHermi oglosováno by Mája @ Lily of the valley |  FF-The Elements
trestanec:BlacckHermi
dozorci: Mája @ Lily of the valley


Druhá kapitolka je tu, Lily, Mája a opičky taky, motorová pila, připravena, můžeme jet! Ještě ke kapitole, tentokrát s názvem...
Oheň je Mařenina naděje na smrt! (Doufejme!)

Kdo jsem? A kdo jste vy?

16. května 2009 v 10:16 | Mája


You are a Dramatic Uke!

You are a tortured soul, and your main activity in life is getting tortured. In fact, you probably wouldn't be happy without something to moan and whine about, which makes you a perfect match for the Sadistic Seme. You are willing to give your body and soul to your partner, putting yourself under their complete control in an effort to escape the pain of your tragic past, although you know deep down there is never an escape.

Most compatible with: Sadistic Seme

Least compatible with:
Don't Fuck With Me Seme, Romantic Seme
Intense, untrusting, and with a flair for dark drama, the Dramatic Uke experiences the world on a different level than most. Creative and deep feeling, they are experts at human emotion, and can see right through to your real motives and weakness. However, they are ruled by their own thoughts and emotions, sometimes too much. As they cannot escape the darkness within their soul, they find themselves subconsciously drawing in the Sadistic Seme - the only one who can make them forget...
Other common traits of the Dramatic Uke personality include being: intelligent, suspicious, manipulative, sensual, and secretive.
The Dramatic Uke personality best (but not always) corresponds with these associations:

Japanese Element: Fire

Chinese Zodiac: Snake

Color: Deep Purple

Fruit: Peaches

Dessert: Chocolate Lava Cake

Theme Song: Muma - The Nightmare by BUCK-TICK


Sadistic Seme - Absolutely fated for each other. The Sadistic Seme's unrelenting demands for complete submission from their partner fulfills the Dramatic Uke's need to be dominated and put under the complete control of another, to escape the inner darkness of their own soul.
Chibi Seme - The Chibi Seme wants a partner they can have a good time and match wits with, making the Dramatic Uke incompatible due to their emo and pessimistic nature.
Romantic Seme - The Romantic Seme's concerned attempts to help their partner overcome their emotional darkness would work against the Dramatic Uke's very need to be physically and emotionally owned and controlled, making a relationship between the two of them nearly impossible.
Opportunist Seme - Not Compatible. The Dramatic Uke would be more drama and commitment than the Opportunist Seme would care for, and the Dramatic Uke would not experience the depth of punishment and submission they long for.
Don't Fuck With Me Seme - Highly Incompatible. The DFWM Seme would have no tolerance or patience for the Dramatic Uke's emotional baggage, and would toss their emo ass out onto the street, leaving the Dramatic Uke confused and unfulfilled.


A kdo jste vy? Udělejte si test - tady: http://semeuke.com/quiz.html

1. The Elements 1

15. května 2009 v 11:19 | BlacckHermi oglosovala Mája@ Lily of the valley |  FF-The Elements
trestanec:BlacckHermi
dozorci: Mája @ Lily of the valley


Toť moje nová povídka:) Toť moje cca desátá glosa:) Já je radši ani nepočítám inspirovala jsem se jedním obrázkem ispirovala mě Mája! Díky, jsem prostě inspirace sama(*nafouklo se jí ego až prasklo*) a ten jsem také pak dala jako obrázek k povídcwe:) (aspoň víme, že neglosujeme povídku, ale povídkwu. To se nám to bude dělat lépe a radostněji.)(A kde má tu povídku? Prvně psala, že je to její povídka, ale obrázek je k povídcwe…) možná ho ještě po(u)pravím společně s autorkou svou novou nabroušenou sekyrou:)


1. kapitola 4/4

15. května 2009 v 10:01 | Michela-amazonka oglosováno by Mája @ wlkeR |  FF - Dobro a zlo jedné krve

trestanec: Michela-amazonka
dozorci: Mája @ wlkeR

Tak po pěti minutách na ně někdo vystřílel celý zásobník a pak se před nima objevili dveře tak velký, jak kdyby tim měla projít celá anti-maruškovská armáda. Momentálně je ale blokovalo autorčino přefouklé ego. Ron s Hermionou vydechli úžasem. "pojďte dovnitř" pokynul jim stoletý král Harry.

Když všichni tři vstoupili a zavřeli za sebou dveře, začli si to (HARRY!)(... Ale nic.) Ron s Hermionou ve tmě rozdávat a poté zvědavě prohlížet. "tak co teda chcete vědět?" zeptal se jich Harry. "jak ses k tomuhle chlívku dostal a kde to vlastně jsme?" vypálil ne(?) něj okamžitě svý kulky (z kalašnikovu, sakra!) a následně otázky Ron.
"takže, dostal jsem se sem přes Snape(a)ovu mrtvolu a je to knihovna"A kde jsou nějaký knihy? odpověděla mu na otázky věštkyně a transvestitka vjednom - Harry.

1. kapitola 3/4

12. května 2009 v 17:32 | Michela-amazonka oglosováno by Mája @ wlkeR |  FF - Dobro a zlo jedné krve
trestanec: Michela-amazonka
dozorci: Mája @ wlkeR


SPOLEĆENSKÁ (??? Postrádáte na klávesnici Č? Nahraďte ho!)
MÍSTNOST: "kde si byl? Vyhledat dobrá místa k pohřbení?" vypálila na něj okamžitě fragmentační granát a následně svou otázku Hermiona, když vešel. "kde asi? U Hagrida, dát si pár zakázaných lektvarů, říkal jsem vám že je to místní pašerák, stačí jen trochu poslouchat a mohli jste si taky něco pořídit."
Poznamenal si do deníčku Harry a proklouzl kolem ní na hroudě másla, kterou wlkeR vykázal z lednice, když se snažila přimět obě sklenice marmelády k revoluci. "čau" pozdravil jen Rona uviděl. "čau, co jdeš dělat?" zeptal se když viděl, že jde Harry pro něco zakázaného do tašky.(*Schovala tam TNT a snaží se tvářit mile*) "co asi? (Ú)Polohy strýčka Brumbála, ne?" "zbláznil ses?" vyvalil na něj oči(Páni, ten má ale zásobu. Já mám bohužel jen jedny, ale alespoň mi nevypadávají na každém kroku.) Ron. "právě že ne." Odpověděl mu Harry. "chci mít jen hotovo do večeře, protože potom si musím ještě něco vyřídit a pravděpodobně se tam dlouho zdržím a já se s tim tady patlat do čtyř do rána nebudu" vzal si věci a šel do společenský, ve který už jen tak mimochodem byl, pročež jí několikrát obešel, než si vzpomněl, že pana Alzheimera nechal u Hagrida.

1. kapitola 2/4

11. května 2009 v 20:37 | Michela-amazonka oglosováno by Mája @ wlkeR |  FF - Dobro a zlo jedné krve
trestanec: Michela-amazonka
dozorci: Mája @ wlkeR


"Brumbál mi tvrdil, že taky neví prej proč se to stalo" "jak tvrdí?" nechápal Ron. "mám totiž pocit(♪jako je bodnutí nože, …♪), že Brumbál to ví až moc dobře" "tak proč ti to potom teda neřek?" zeptal se. "protože nám to říkat ani nemusí" vložila se do toho Hermiona, vložka jedna křidýlkatá. " jak to? Mě to třeba zajmá" Hermiona protočila oči ¨ (názorná ukázka, toto) v sloup. "jinže, tedy někde úplně jinde, jak říkáme u nás v Tramtárii, to je zjevně tvůj problém Rone. "ale nás přece zná ne?" "mám takovej pocit, že Brumbál zná všechny kdo jsou na týhle škole, když už jsme ti hlavní hrdinové a tak," "no jo, jinže nás zná přece stejně důvěrně jako svůj Enter,

trochu blíž. Ta včerejší společná koupel nás přece musela sblížit, ne?" "jinže (začínám mít neodbytný pocit, že tohle není překlep)(Já taky, protože to tu není jen jednou. Nejspíš novej výraz o kterém jsme se dozvěděli až teď) tohle bublinkování na věci nic nemění, to dá snad rozum ne?" " a tos myslela jako jak?" zeptal se rozhořčeně zatím stále kečupový Ron. "tim jsem chtěla naznačit, že stačí občas používat sprchu, šampón a hlavu, Ronalde"

Moje oblíbená písnička i film...

11. května 2009 v 13:51 | oglosováno by Mája
Aneb co se mi líbí ;-)Njn, Marušky mě pronásledují všude, ale co... Jsem přece taky jedna z nich, ne? ;-)


1. kapitola 1/4

9. května 2009 v 10:39 | Michela-amazonka oglosováno by Mája @ wlkeR |  FF - Dobro a zlo jedné krve
trestanec: Michela-amazonka
dozorci: Mája @ wlkeR


Byly dvě hodiny odpoledne, když se do knihovny přiřítil Ron s Denním věštcem v ruce.,,to musíte vidět" hulákal na celou knihovnu. "Musíte si všimnout povídky dlouhé na šest stran Wordu bez velkých písmen na začátku a opakování slov je samozřejmostí"

,,ticho autorko(Ronalde), snažím se soustředit jestli sis nevšiml" odpověděla roztržitě Hermiona. Někomu nejspíš na klávesnici chybí velká písmenka na začátku vět.
(Já se spíš obávám, že si je autorka šetří na jednu velkou CapsLockalypsu…)

4. kapča č. 4

3. května 2009 v 19:02 | Blytonka oglosováno by Mája @ wlkeR |  FF - HP za hranicemi času
trestanec: Blytonka
dozorci: Mája @ wlkeR

Na konci kapitolky je sdělení, tak se jukněte =D . (Vypadam snad jako nákej šmírák, nebo co?)(Jo!)

3. kapča č. 3

3. května 2009 v 18:11 | Blytonka oglosováno by Mája @ wlkeR |  FF - HP za hranicemi času
trestanec: Blytonka
dozorci: Mája @ wlkeR

Já vím, je to krátké(Hurá!) a nic moc (náhodou, to je zlepšení od minule, kdy to bylo dlouhé a nic moc; nejvíc bych ale uvítal, kdyby to nebylo vůbec)...fajn, je to hrůza a tu píseň Moudrého klobouku mi promiňte... Uvidíme
Jo a kdo chce potpm porozumnět některým věcem v textu (jako například této vysvětlivce), ten ať se naučí pár zkratek (ne, díky, raději se nabiflím derivaci obecného vektoru v polárních souřadnicích):
  1. NŘP = neidentifikovatelný řehtající se předmět (to zní skoro jako já, jenom místo řehtání řvu)
  2. MK = Moudrý klobouk (NC = No Comment) (KM - kill me)
No...to je k úvodu vše, pusťte se do čtení =D !! (Ach, díky, ten obojek už mě škrtil)

2. kapča č.2

3. května 2009 v 17:21 | Blytonka oglosováno by Mája @ wlkeR |  FF - HP za hranicemi času

Trestanec: Blytonka
dozorci: Mája @ wlkeR

Lidi, sorry, že to tak dlouho trvalo, mně se to jaksi záhadně vymazalo (můžu požádat tvůj komp o ruku? Er, kabel?), tak jsem to musela znovu celý přepisovat, no stalo se, tak doufám, že se vám to bude líbit...=D (doufat můžeš, ale to je asi tak všecko) !!!

Harry Potter na dovolené za hranicemi času

Kapča č. 2


Jujky(úchvatný začátek napovídající úchvatný děj), jsem to já ale tele (souhlasím se vším mimo uvozovací částice)! To mi nemohlo dojít dřív, že ten droboučký tvoreček je malinké fénixátko (južíšku na křížku), co tu čeká na někoho s čistým srdcem (sakra, proč zrovna já musím mít arytmii)(Já ji mám vrozenou), aby ho pak svými vrozenými schopnostmi přimněl (ke zvracení)(na mě to rozhodně působí) k provedení tzv. zkratkovitého Rituálu probuzení slizu!? (V každé slušně vychované větě dává vykřičník otazníku přednost, když už se spolu vůbec ukážou veřejnosti…)(Já ale nemám vůbec žádné základy společenského chování…) Dyť (hm, už z toho usnul i Word) jsem o tom přečet snad všechno (já zase přečet snad všechno o porcování ukřičených lidí motorovou pilou; porovnáme nyní své poznatky?)!