3. Kamarád, nebo i něco víc?

4. února 2009 v 16:19 | Sabik oglosováno by Mája @ wlkeR |  FF - Příběh z bradavic
KAMARÁD NEBO I NĚCO VÍC?(Rozhodně něco víc! MUTANT!)(Ne, já myslim, že ona myslí -pokud lze toto slovo použít- něco hlubšího, romantického… něco jako OTROK.)

trestanec: Sabik dozorci: Mája@wlkeR

Konec povídky se blíží a Mája s opičkami září štěstím se blížil a první famfrpálový zápas v sezoně taky (bezva, takže toho obřího meteoritu si ještě nikdo nevšim). V první linii na zápase dvou Mařenek(omlouvám se za chybu, je jich tam mnohem víc, ale mně se to nechce počítat)(dosaď proměnnou X) proti sobě nastoupí nebelvír a mrzimor, oba týmy bez podpory svých velkých písmen. Nebelvírský kapitán a jeho věrná čárka, taky na své hráče tlačí (to jako slušně s…) co nejvíc, aby mu nepřekáželi na záchodcích.

"No tak Justine, snaž se." křičí na něho a bičuje mu záda důtkami. (Hmm, SMBD v přímém přenosu, dá si někdo popcorn?)
"Už tě mám dost Kevine." rozkřičí se na něho Jim, ale nemůže nic dělat, páč má ruce připoutaný k pelesti postele (helem, tahle povídka není zas až tak zlá…).
"Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa." rozkřičí se někdo, aniž by ovšem použil vykřičník.(KUA! Piš normálně! přidá se do davu křičících nenápadná postava) Když se rozhlídnou, tak uvidí Lulu, jak letí k zemi, protože se na ni vrhl tucet malých opic a začal ji trhat na kusy. Deny rychlý jako (b)plesk ji zachytí před dopadem na výkonný konec vidlí.
"Děkuju Deny." poděkuje a dá mu pusu na obličej.(Kam jinam? *Váží (já čet 'vrazí,' ale to asi předbíhám, že) počet další potencionálních míst*)(dát pusu na celý obličej? To musí bejt tlama jak vrata vod stodoly!)(Sežrala Trolla, to nevíš?)
"Není zač, Lulu." zavrněl něžně větrák klimatizace a vzápětí se dal na útěk před žárlivým topením.
"Dobrá práce, Deny," pochválí ho Kevin vteřinu před dopadem již zmiňovaného obřího meteoritu, "byl by z tebe dobrej chytač, ale bohužel na naší Lulu nemáš."(Na tu totiž nemá nikdo, ani já ne… teda nervy)(já na ní mam … stížnost. Chci jí reklamovat, objednal sem si krávu na dojení mlíka, ne blbejch keců.)
"Já vím. Já ani chytač nechci být, já jsem vždycky chtěl být (brankář) otrok a to už se mi splnilo." mrkne na Kevina.(Slash? Mě nikdo nevaroval, že je to slash…)(vždyť tam byl hned od začátku.)
Kevin Whitby je kapitán nebelvírského týmu, hraje na postu odrážeče (a docela to fláká, protože Mařka měla bejt už dávno odpálkovaná).(Bude to tu pitvat dlouho?*ptám se svých opiček, když zjistím, že už dávno spí*) Všichni se už těší, až už konečně povídka odejde do nejbližší nory a zahrabe se tam (to ne! Víš jak lidi vyváděj kvůli obyčejnýmu radioaktivnímu odpadu, dokážeš si představit to pozdvižení, kdyby se někde chtělo zakopat TOHLE?!)(Kecy už činy nezmění. Lituju planety, kde by ji pohřbili). A bude nový kapitán.(Chudák, chce pro ně něco udělat a oni se mu takhle odvděčí…)(Ale má aféru s někym mimo klub, víš) Další odrážeč je Daniel Moron(NE! NE! NE! *vztekám se* Miluju měsíc a oni mi ho takhle psychicky budou týrat, když ho nechají v kapitole.) (jednoduchý recept: přidáním jednoho malého 'r' je z anglického Měsíce Blbec.)(Díky! ;-)), Daniel Landa je studentkou 6.ročníku. A poslední hráčem je Emma Dobbsová, EmEnÓ (ještě chybí Vé na začátku) je studentka 7.(r)nočníku. Takže tenhle rok končí, protože učitele jí zničila Uršula. Což je všem líto, protože je velmi dobrá střelkyně. Dokáže prohnat kulku okem Mařeny na 50 yardů v plném cvalu.
V šatně na propoceném ručníku.
"To byl zase trénink. To je zase kapitola." řekne JimBeam a sekne sebou na lavici, čímž popraví všech Y Mařen tam sedících; wlkeR mu pak nenápadně odmontuje ze zad čepel gilotiny.
"To máš recht, kámo." přikývne Deny a sedne se(?)(asi překlep, mělo tam bejt 'sekne se') vedle Justina.
"Ani mi o tomhle tréninku nemluvte." Pípne(*pííp, píp, pííííííííííííííííp* a jídlo můžem vyndat z mikrovlnky)(houby, píp jako cenzura) Pad a začne ze sebe sundávat oblečení.(Striptýz! Fuj!*zakrývám oči svým opičkám*)(oni po 3 kapitolách tohole šitu ještě nějaký mají?)(Jo, nasadila jsem jim ochranné brýle)
"Takže další trénink bude zítra od pěti hodin." oznámí jim Kevin oknem a za deset let vejde do šatny větrací šachtou ve sprchách, protože pro kapitána přece není problém se chovat jako odporná slizká chobotnice. Chvilku po Kevinovi vešla Lulu s otráveným obličejem (zbytek těla byl jenom posekaný, podpálený a přejetý bagrem).
"Copak se děje Lulko?" zeptá se JimBeam.
"Ale nic(stejně jako na celé stránce), co by se mělo dít?" zatváří se svačinaKutuLulu a jede se rychle (pře)svlíknout, páč všichni ostatní už stojej u tyče a čeká se jenom na ní. Když jsou všichni převlečeni do rouch Adamových, resp. Eviných, což ale u fíkových listů jde poznat dost blbě, a skoro všichni jsou z povídky pryč, kromě čtveřice přátel, která si dosud myslí, že tohle dává smysl, vejde do šatny Susan. Lulu okamžitě vystřelí ven kanónem. Všichni na ní koukají, jako na blázna.(Proč jak, když už…)(Blázen je oproti Lulu úplně normální svéprávný člen společnosti)
"Copak jí je?" optá se Susan. (přehnala to s Regulaxem.)
"To by nás taky zajímalo. (Nás teda ne.)" ujme se slova Deny. Ale najednou to nikdo neřeší (Ale řeší! Povídka pokračuje!). Všichni čtyři vyjdou ze šatny a zamíří k hradu (já sem tu vážně čet 'do kurníku.'). (Začíná raději řešit "blechu v plechu", protože tohle je…)
Zatím u přitepleného pedofila Hágrida.
"Když já už nevím jak dál,(já taky ne! WlkeR, ale určitě jo! On má silnou náturu)(To bude tim, že sem taky částečně hovězí.) mě se prostě Susan nezamlouvá." rozbrečí se Lulu.(Kvůli takový krávovině brečí? Proč já teda nebrečím celý život?!)(Teď nebo nikdy…)
"Mě taky ne." řekl dlouhý Hágrid.
"Jenže ty s ní nestrávíš skoro celej den.(A ty snad jo? Vždyť se pokaždé vypaříš a když můžeš, tak jdeš za školu!)(Já na to přišel! Tahle Mařena vnímá každou vteřinu jako jeden den, pročež si myslí, že je jí Z-náct, zatímco jsou jí ve skutečnosti 2 měsíce!! Jsem génius, nebo co?.) Nemáš ji pořád na očích (takže k šedému a zelenému zákalu přibývá i růžový? Musim napsat medikům, na tohle téma by byla super diplomka). Nepřebírá a nejednotí ti kamarády. Nevysmívá se ti do očí. (Kdy se jí vysmívala? Já jsem o to přišla…)" rozbrečí se ještě víc Lulu a v Londýně lidi hledají klíče od protináletových bunkrů. Hágrid jí podal kapesník a Lulu se pořádně vysmrkala až jí nosem vytekl mozek(teda, on tam žádnej nebyl! Asi ho vybulela… už dvě minuty po narození).
"No to ne. Ale podle mě bude falešná (takže tady máme toho mutanta! Nebo klona?)." řekl Hágrid a sednul si naproti Lulu (do té doby visel zavěšený za kotníky v kruzích).
"Kéž by tu byl (Harry) Superman." kvíkne (to dělá přece celou dobu) Lulu.
"Co vůbec dělá?" zeptal se Hágrid. "Ještě pořád nosí spodní prádlo přes kalhoty?"
"Tak já ho naposledy viděla, když byl tady ještě na škole přednášet o bezpečném… přecházení přes silnici, pak jsem o něm nic neslyšela ani sovu se snubákem mi neposlal. Už jsou to dva roky co je nezvěstnej." řekla Lulu a (podíva)vrhla se do ohně.(Myslím, že je to glosa sama o sobě)(ale do všeho se dá vrazit ještě pár hřebíčků navíc.)
"Já už půjdu, zítra máme náročné hodiny (až doteď měli náročné jen hodinky, nanejvýš sem tam nějaký ten budík) a já chci ještě dneska udělat nějakej takovej ten… jak se tomu říká… domácí úkol." řekne Lulu a vstane z hrobu. Ještě popřeje Hágridovi dobrou noc a už si to peláší (ještě že ne 'maže') do školy.
Když po sto osmdesáti letech vejde do společenské místnosti uvidí (u) v krbu sedět hořící Susan, pokusí se rychle vyběhnout schody, že jako nic neviděla, ať si hoří, čaroda jedna, ale Susan si je(?)(tady asi řádila cenzura) všimne dřív než (musím… odolat… pokušení… vložit… zvratné… zájmeno…) to stihne udělat.
"Ahoj, Lulu." pozdraví ji bez tečky koš prádla zanechaný tam kočující kapelou veselých jódlerů.
"Ahoj, Susan, promiň jdu si lehnout jsem tak utahaná, že už ani nevím kam strkám čárky." řekne a vydá se směrem k dívčím ložnicím.
"Zapome…" nedořekne Susan, protože jí wlkeR podřízne.
"Pertrificus kaktus autobus totalus." vykřikne Lulu těsně před tím, než jí wlkeR vrazí dlouhou část vykřičníku do zad. Susan jako kámen spadne na podlahu. Podívá se na Lulu, protože její oči tak nějak kletbě unikly. Lulu ji však pohled z dovolené neopětuje (sketa jedna). Vydá se po schodech na horu. Vejde do ložnice a sedne si na postel. Ani se nenamáhala převlíknout, usla tak jak byla oblečená (v sedě, obklopena spoustou teček). Probudil ji výkřik z společenské místnosti. Vstala a rychle seběhla dolů aby se podívala, koho si Kevin vybral dneska. (*Nevěřícné koukání na monitor mi nevydrželo dlouho, a tak začnu hlavou mlátit o klávesnici* )(ještě že už mám za sebou teorii relativity, takhle mi to neskutečný žonglování s časy ani nepřijde)
"Linete." vykřikl Deny bez vykřičníku, který se ve své postýlce jen obrátil na druhý bok a spokojeně chrněl dál, nevyrušený žádnou Mařenou, který seběhnul dolů ve stejnou dobu jako Lulu.
"Děkuji ti Deny." poděkovala a mile se na něho usmála Susan.
"Kdo ti to udělal? Kdo je otcem?" zeptal se Jim, který právě přiběhl. (Tady mají všichni běhavku - ale furt lepší než slintavka nad Mařenou.)
"Lulu." řekla a rozbrečela se. Pad ji objala vzala ji nahoru.(Nemůže komentovat, protože běží do druhého patra. Všechny ostatní záchodky jsou totiž obsazeny!)
"Proč jsi to udělala?" vyjel na ní Deny (asistoval při porodu a teď má chuť zakládat vlastní rodinu, jo… to je mládež).
"Jenom jsem se bránila. Čemu? Rozhovoru?" (ne dostatečně, kapitola mi budiž svědkem) odsekla Lulu.
"No to určitě." přidal se k nim JimBeam. (tak počkat, ke kolikanásobnému znásilnění tu došlo?)
"Chtěla, abych zapomněla na všechno. Další věštkyně! Ještě se začne proměňovat a já si to půjdu hodit" řekla a podívala se Denymu do očí, které měl odložené ve skleničce u postele.
"Ti nevěřím.(Dobře děláš)" odseknul jí hlavu Deny a podíval se na Jima, který jenom přikývl, že rande v 10 pořád platí.
"Já, Lulu věřím." řekla Molly.
"Já taky." přidala se Lily.
"Říkal tu někdo 'pudink?'" ožil wlkeR.
"Kluci, řekněte nám, proč by Lulu spoutala Susan?(Protože je to Maruška a může si dělat bez potrestání, co chce!)" zeptal se Charlie (Sado-Maso-Bondage-Dominance? Vyber si, klidně i víc).
"Protože ji nemá v normální lásce, chce jí jenom jako živou hračku." odseknul Deny. Lulu hnedka poznala, že přišla o svoje nejlepší kamarády, kteří tím opádem nebyli jejími nejlepšími kamarády a nic neztratila, tak co se tu, sakra, řeší? Lulu se začali do očí hrnout slzové a jejich družky slzy, které ožily a začaly měnit podstatu na žiravinu a radši vyběhla ven, běžela strašně moc daleko až na Sibiř. Ani si nevšimla, že se dostala až k ředitelně KGB, odkuď vycházela agentka McGonagallová.(To je táák daleko a já už myslela, že se ztratí v lese.*schovává krumpáč za zády a smutně se vrací do hradu*)
"Ale, copak se stalo Lulu?" zeptala se s péčí a Lulu věděla, že jí může věřit (nevidí si na špičku nosu, ale KGB zná dobře).
"Byla jsem neprávem obviněna.(Práskač jeden!*hledám kletbu, kterou použila Hermiona na Mariettu*)(obviněna je jiný výraz pro 'opita vínem.' Pozn. Red.)" řekla Lulu a podívala se profesorce do očí (to musí všem zírat do očí? Gorgona jedna…).
"Pojď se projít a všechno mi řekni." vybídla ji profesorka a lulu(LLLLL! Grrrrr) souhlasila, protože si nevšimla provazu a nože za zády starší ženy. Celou cestu kdy šly, tak Lulu všechno řekla, jak to bylo v jejích představách. Profesorka se zastavila (já se taky zastavuju, pojte mě někdo natočit a rozkývat - myslím to jako analogii s pendlovkami! Opovažte se myslet na něco jinýho!) a podívala se na Lulu krajně podezřívavě.
"Lulu, já ti věřím a je nesprávné, že ti tvojí vinou kamarádi nevěří." řekla a usmála se na Lulu, ten úsměv znala, jako by se na ní usmála její máma.(smysl věty utekl na Bahamy)(a nás tu nechal) Hnedka jí bylo fajn (no aby ne, McGonagallová ve svým věku neměla patřičné, ehm, pedagogické dovednosti), ještě chvilku se s profesorkou procházela až došli společně s inteligentním kýblem z vesmíru k obrazu Buclaté dámy. Tam se s profesorkou rozloučila a vešla dovnitř. Jen co vešla tak ji Molly chytla za ruku a táhla ke stolku v kravském rohu, kde měli nově nakoupené věci ze sex-shopu(sorry, nemohla jsem si to odpustit) (amen).
"Copak se děje? Nějaké zboží nefunguje?" zeptala se Lulu.
"Ale jenom jsi přišla do pomluv, všichni věří spíš Susan." řekla posmutněle naivka Molly.
"Mol nebuď smutná, já nic zlého neudělala, spíš ona. Nechtěla si ode mě nic koupit a já teď přemluvila profesurku pro nákup novinky, co nám přišla včera." Pohladila očárkovaná Lulu, Molly po vlasech (škub).
"Ale o to nejde, Lulu." řekla Molly.
"Tak o co jde?" nechápala Lulu (pravda, pro tebe je to jen záskok na jednu noc…).
"Tady nemáš žádný přátelé ve čtvrtým pádě, všichni jsou v prvním, takže umři." řekl Charlie, který si k nim přisedl. A vy jste co? Voskový figuríny? (Něco takovýho, ano.)
"Stačí, že mám vás maňásky." řekla Lulu a usmála se na oba.
"Je tu volno?" zeptala se vysmáta a vypatlána Lily, která nutně potřebovala zvracet.
"Pro vysmátou ségru nikdy." řekne Lulu a začne se taky smát. (kolikátá fáze šílenství je tohle?)
"Lulu tady jsi tohle ti mám předat." přiběhl Artur se záhadným tikajícím balíčkem. Následoval jej wlkeR s bouracím kladivem.
"Od koho to je?" zeptala se Lulu a otevřela obálku z ní vypadl kapitánský odznak sdružení domácího skotu, který okamžitě vybouhl.
"No páni a dámové. Gratuluji Lulinko (…jaké je citoslovce prudkého zvracení?)." řekl Charlie a dal jí pusu na tvář, což přes těch 10cm mejkapu ani necítila.
Další den bylo na nástěnce, že se hledají nový prasečinky a hráči do nehelvítského(musíme založit novou kolej, aby mohl být nový tým) týmu a že se mají ještě den ten večer dostavit na famfrpálové hřiště, kde budou hromadně zlikvidováni příslušníky SS. Dostavilo se tam docela hodně uhozených uchazečů. Nakonec tam přišli i blamánže s tenisovými raketami a zbytek týmu, který ještě nevěděl, kdo je nový kapitán (Korkorán, ne?).
"Dobrý večer vám všem přeju," přivítala je Lulu a pokračovala, "jako nový kapitán družstva a celého vesmíru vám chci oznámit, že potřebujeme dva odrážeče a jednoho střelce, abychom byli kompletní a mohli jet na první turnaj do Osvětimi."
Výběr trval tři hodiny. S tím Lulu vůbec nepočítala, páč si myslela, že třikrát ukáže a bude, ale nakonec přesto byla uspokojená. Věřila, že zase vyhrají zmrzlinový pohár a pikslu lízátek. Všimla si, že i spoluhráči jsou spokojení s Reader's Digest výběrem a dokonce jí i gratulovali k tak dlouhému životu bez mozku.(Jak se říká: " Před bouří největší klid!") Když se vraceli k hradu, tak měla Lulu pocit, že je zase se svými přáteli, tedady do chvíle než z hradu vyběhla divoká Susan. Hodila po Lulu nesnesitelném pohled(už přestává vnímat)(ten Lulu byl nesnesitelný, je to přídomek - ale nemaj ty se psát s velkými písmeny?) a pak se najednou vrhla po krknu (říká se říhnu) Denymu. Deny ji políbil p…ůlky a pak se všichni čtyři vraceli zpátky hradu, ale bez Lulu, která stála jak solnej sloup a dívala se na místo, kde se před chvilkou políbili Susan a Deny (zavolejte někdo na hygienu, že potřebujem sud chloru). Nevěděla, proč má najednou uslzený oči a proč jí to tak štvalo (ale hlavní štvanice ještě nezačala… +nabíjí kulovnici a dává pokyn honcům držícím na vodítkách smečky vyjících klaunů+). Když přišla do společenský místnosti, tak se jenom tak letmo podívala ke krbu kde se líbali Susan a Deny. Jim a Pad byli někde pryč, ale netušila kde.(Ukradli si pár věcí z nový zásilky a šli si je vyzkoušet do prázdný učebny) Šla si sundat z kotníku zakousnutého klauna a počkat, až si ti dva přisednou k osamocené Lily.
"Copak vás přimělo k vstupu do kláštera?" zeptala se jí starší sestra.
"Nic." odsekla Lily.
"Hele ségra, něco tě trápí, tak to vyklop." řekla mile Lulu.(Najednou se stará! Celou dobu jí to nezajímá a najednou…)(Hlavně jí nezapomeň dát kýbl, já to po vás vytírat nebudu) Lily chvilku zaváhala, ale nakonec řekla: "Asi jsem se zamilovala do jednoho kluka z našeho ročníku." (Fuj! No neříkal jsem to? +s vrčením odchází hledat mop+)
"A kdo?"(Já zapomněla, že mozek byl vysmrkán a s ním i schopnost pořádně se vyjadřovat) vyzvídala dál AndaLusiana.
"Do Artura Weasleyho. Toho, co loni běhal nahý po hradě a křičel: " ŠMudlové všech zemí spojte se!")" přiznala mladší sestra a začervenala se.
"Cože? Do naháče?" vykulila oči Lulu a sejmula jima všechny kuželky na obou drahách.
"Jo." řekla Liliana a zmizela do ložnice. Lulu osamělá (i ten přísudek jí nechal), ale moc dlouho, přisedl si k ní Charlie.
(Zajímalo by mě jestli to psal překladač nebo člověk se zdravým rozumem. Konečně poslední kapitolka! Jdu to oslavit!) (Na mentální zdraví!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lina lina | Web | 5. února 2009 v 12:28 | Reagovat

je to jenom můj pocit nebo je to čím dál horší?*utěšuje se planými nadějemi*

Glosy paráda....

2 lina lina | Web | 5. února 2009 v 12:29 | Reagovat

akorát jsem nějak nepobrala jak souvisí název kapitoly s jejím obsahem....

3 Mája -  majitelka blogu Mája - majitelka blogu | 5. února 2009 v 13:24 | Reagovat

lina: Tak to nejsi sama, kdo to nepobral! Já nad tím ani raději nechtěla uvažovat.  Jsem ráda, že se ti to líbilo ;-)

4 Ayuki Ayuki | Web | 5. února 2009 v 19:02 | Reagovat

Kolik že má tahle slátanina kapitol? Jinak kouká, že se z masožravých klaunů pomalu stává nová celebrita :)

5 Mája -  majitelka blogu Mája - majitelka blogu | 5. února 2009 v 19:40 | Reagovat

Ayuki: Tahle naštěstí jenom TŘI ;-) *Máš to z krku, teda aspoň tohle...

6 wlkeR wlkeR | Web | 6. února 2009 v 8:32 | Reagovat

No, však sem nám našel další...

7 Den a Noc Den a Noc | 6. února 2009 v 16:27 | Reagovat

Jak tohle může někdo napsat proboha ?! Glosy jsou úplně parádní .. jsem se tlemila a bratr na mě divně koukal jestli jsem třeba náhodou nedostala nějakej záchvat ... Vážně úžasný ..

8 Mája -  majitelka blogu Mája - majitelka blogu | 6. února 2009 v 16:33 | Reagovat

Den a Noc: Jak? Normálně sedne si k počítači a mačká klávesnici, aniž by myslel na to, co píše.

Moc děkuji za pochvalu glos!

9 wlkeR wlkeR | Web | 6. února 2009 v 17:13 | Reagovat

"Writey writey!"

-Bafoon, Sheep in the Big City

10 Kris Kris | Web | 7. února 2009 v 15:34 | Reagovat

Nádhernej lay.

11 Den Den | Web | 7. února 2009 v 22:35 | Reagovat

Přiznávám se, že když jsem dnes přišla na tento blog, měla jsem v úmyslu přečíst si nějaké gloslé dílko..to jsem ale nevěděla, že budu muset začít úvodem a pokračovat až třetí kapitolou, protože v první k. jsem vzdala pochopit děj...pokud tam tedy byl...

Glosy byly úžasný!

12 Mája -  majitelka blogu Mája - majitelka blogu | 8. února 2009 v 15:21 | Reagovat

Kris: Díky, myslím že se sem hodí ;-) Hlavně jak Ryuuk zuřivě zapisuje jména ;-)

Den: To je škoda, já ten děj taky nechápala, ale naštěstí ta slátanina má jen tři kapitoly. Můžeš ale zkusit jinou povídku... ;-)

13 maxië maxië | Web | 9. února 2009 v 17:46 | Reagovat

Opravdu hodněkrát jsem se u toho nasmála =D Jen tak dál ;)

14 Ayuki Ayuki | Web | 9. února 2009 v 21:21 | Reagovat

Třeba už autorka umřela, on takový rozzuřený dav fanoušků HP....

15 Mája -  majitelka blogu Mája - majitelka blogu | 12. února 2009 v 19:58 | Reagovat

Bohužel je autorka anonymní a fanoušci ji nemůžou nalézt... škoda.. škoda... škoda...

16 sea sea | Web | 12. února 2009 v 20:35 | Reagovat

Děj jsem nenalezla a smysl jsem raději ani nehledala, nerada bych se ztratila v nějaké nepřístupné oblasti...

Glosy to oživily, což je jediná dobrá věc na tomto... eh... náhodném seskupení ASCII znaků... :-D

17 Mája -  majitelka blogu Mája - majitelka blogu | 13. února 2009 v 11:04 | Reagovat

Já se ztrácím, ale můj orientační smysl mi pomáhá dostat se i z takových veledíl... ;-)

18 Ayuki Ayuki | Web | 15. února 2009 v 20:16 | Reagovat

Tak kdypak bude něco dalšího? Zdá se že jsi stejně vytížená jako já, he he :)

19 Mája -  majitelka blogu Mája - majitelka blogu | 16. února 2009 v 18:12 | Reagovat

Jo, vytíženost, to slovo mě přesně definuje ;-) Brzy... ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama