5. Bradavice 2/2

6. ledna 2009 v 14:14 | May oglosováno by Mája |  FF - Příběh o Jess Lucii Tarannové
Začíná opět invaze enterů v povídce. Autorka si nejspíš myslí, čím delší - tím lepší...

,Co je to s ním, že by taky drogoval? Musím z něj pár dávek dostat a předávkovat se!´pomyslela si a taky Harryho objala.


Jess se tak nějak zdrogovaně cítila v Harryho náručí (bezpečně). Usmála se na něj a sedla si vedle Harryho.


,,Tak Jess, jak ses měla?" zeptala se Hermiona, která už to nemohla vydržet a vyzvracela se ji do klína(hlavu bohužel minula).


,,No celý prázdniny jsem strávila v sirotčinci ...." vyprávěla jim, co se stalo u té podivné paní Antonny-transvestitky. Harry s Ronem se na ni dívali jako na blázna a Hermiona na ni upírala zkoumavý pohled.


,,Co? Ty jsi na půl démon? Co je ta druhá půlka? Šváb?" řekl ohromeně Ron a tvářil se vystrašeně, protože zahlédl dav rozzuřených opic mířících k nim do kupé.Hermiona ho jen zpražila pohledem(je totiž na naší straně a čeká vražedný útok) a řekla: ,,Jess je jen na půl Ronalde démon.(Někdo tu jen "na půl" dával pozor při mluvnici) Už jsem o tom něco četla ...." podívala se na Jess(oblečenou v konzervě) pozorně a pokračovala ,,Démoni, pokud jsou pravý(sežerou své děti) nemají na vybranou, musí sloužit zlu a podsvětí(Mafiánská garda útočí!), ale pokud jsi jen na půl, tak můžeš se rozhodnout, buď budeš na mafiánské(zlé) straně nebo na té obětní(dobré)." dořekla Hermiona jedním dechem(a protože jich víc nevlastnila odebrala se vstříc smrti). Všichni se na ni otočili a Jess se na ně koukala(nepochopila vůbec o čem je řeč) ,,To je jasný, že budu na té obětní(dobré)." řekla Jess, když si všimla, že by měla něco říct. Všichni si oddechli(v duchu radovali) a povídali si o prázdninách.


,,Nevíte koho budeme mít na Obranu?" řek(tady furt někdo něco říká. Já říkám: "Už dost!") najednou Harry a podíval se na všechny krom konzervy.,,Ne to nevím, ale určitě nám to řeknou Harry, neboj.(Aaaaaa)" ušklíbla se(vyhrála snad nějakou soutěž ve šklebení? Pořád samý škleby) Jess na něj a ten jí to vrátil velkou pěstí mezi oči.


,,Už by jsme se měli převléknout za chvíli jsme v Bradavicích.(Jestli tohle prošlo editací, tak já jsem elf)" řekla najednou Hermiona a podívala se po klucích.(Šmíračka jedna*nemá slov*)


,,Proč nás pořád vyhazujete? My chceme popelářku vidět umírat! Prosím. Co kdyby jsme si to vyměnili s mimozemšťanama vedle a už se nevrátili? My by jsme se první oblíkli a potom vy." řekl Ron a podíval se na Hermionu s vyčítavým pohledem. Harmiona, která se tam najednou zjevila vytáhla hůlku a kletbou Avada Kedavra zasáhla všechny kupé, pak jen zakroutila hlavou a vyhodila mrtvoly(je) před spěšný vlak(kupé). Zatím se holky převlíkli v márnici a kluci jinde.


Vlak už pomalu zastavoval a začali se všichni cpát ven, aby uviděli přejetá těla. Jess s kamarádama a Hermionou chvilku počkali a až poté se vydrali z kolejí pod vlakem(taky) ven.


Venku už na ně čekal místo Hagrida masový vrah. Zamával jim velkou lucernou(víme, co v ní je: atomová bomba), která osvětlovala skoro čtvrt nástupiště u vlaku. Vrah Hagrid se na ně usmál a přišel k nim blíž.


,,Nazdar děcka, tak jak pak jste se měli?"


,,Dobře Hagride." odpověděli téměř součastně.


,,Potom se stavte, ano?"


,,Jasně Hagride stavíme." odpověděl Harry a ještě se na něj usmál a zamával.(Netuší, co ho čeká...)


Došli ke kočárům a Jess si všimla, že je táhnou nějací kostnatí koně. Dívala se na ně jak z jara.(Pořád se na něco dívá, kývá nebo přemýšlí. Dělá i něco jiného?) Harry za ní přišel a dal ji ruku na vykloubené rameno.


,,Vidíš je? Chtějí tě zabít?" zeptal se a Jess jen přikývla. ,,Jsou hezcí." řekla a podívala se na něj.


,,Jak to, že jsem je už dřív neviděla?(Byla jsi slepá)" upírala zrak stále ke koním.


,,Vidíš je jen tehdy, když jsi viděla někoho umírat." dořekl a podíval se na dě(í)vku.


,,Letos jsem utekla jednou ze sirotčince a viděla jsem v jedné uličce smrtijedy(Bu bu bu... démonka a bojí se milých smrtijedů?). Viděla jsem a nic neudělala, když(jak) zabili jednoho mudlu."(MS srab) dořekla a po tváři ji stekla slaná slza(já chci sladkou!).Harry ji setřel ohavným způsobem a otočil ji k sobě.(Tu slzu?)


,,Já jsem viděl umírat Cedrika na hřbitově(a vůbec mu nevadí o tom mluvit?)." Jess jen přikývla(až jí odpadla hlava) a dívala se do jeho smaragdových očí. Přímo se v nich utápěla.
,,No tak jdete?" zahučel na ně Ron, který už čekal na ně s Hermionou v kočáře. Harry jen přikývl a Jess se na něj usmála. Harry ji úsměv s nechutí opětoval a sedli si do kočáru za Hermionou a Ronem.(Ron s Hermionou jim mezitím ujeli a museli odjet jiným.)


Kočár je dovezl až k napodobenině hradu a tam vystoupili. Došli společně do velké síně(neznám). Ta se otevřela a oni mohli vejít(Páni! Nový úkaz. Jak se otevírá síň? Vím, jak se otevírají dveře, ale síň?). Jess přelítla pohledem po učitelském sboru ,Hm není tu žádný nový profesor na Obranu(Hmmm, není tady toho víc...)´ pomyslela si a šla si sednout vedle Harryho.(K místu nedošla, protože cestou upadla do komatu)


Profesorka Mcgonagallová přišla do-prostřed(dohromady!), kde na stoličce ležel moudrý klobouk.


,,Až zavolám Vaše jméno přijdete sem a nasadíte si na hlavu moudrý klobouk, ten vás zařadí do jedné s kolejí Nebelvír, Havraspár, Mrzimor a Zmiozel(Nová kolej?)!" dořekla profesorka a přelítla po budoucích prvňáčcích pohledem.


Ti se tam strachy třásli a ani nedutali.


Když Profesorka Mcgonagallová(Aha, Minerva si změnila jméno na Profesorka...) zatím volala jména Jess si všimla, že na ni někdo nenávistně kouká přelítla(tady pořád někdo lítá) tedy celou síň nevraživým pohledem a zůstala koukat na jednom z nich(je jich mnoho), který ji pořád sledoval.(Chudák, zhorší se mu zrak.)


,Malfoy´pomyslela si a podívala se na něj vražedným pohledem. Malfoy se na ni jen sladce usmál a vyslal Avadu. Celá síň propukla v radostný jásot.(Ona pro něj není hrozbou) Jess si, ale všimla, že tento čin, který udělal se nelíbil jeho spolužačce Pansy Parkinsonové(protože minul, pako jedno). Ta do něj dloubla a doprošovala se jeho omluvného pohledu. Jess se jen ušklíbla a podívala se zpět na (P)profesorku, která tam už nebyla(mrcha, stihla včas zdrhnout), ale začal už mluvit ředitel Bradacické školy Albus Brumbál. Jess ho vůbec neposlouchala byla (z)namyšlená až, až.


,Co cítím vlastně k Harrymu? Cítím k němu vlastně něco?(Cítím, cítím, cítím hovadinu)´ pomyslela si.


Když Brumbál domluvil 2x(grrrr) tleskl a na stolech se objevili samé dobroty. Jess se jen spokojeně usmála a začala si nabírat nejhnusnější zbytky ze země. Podívala se před sebe jak se (tam) láduje Ron.


,,To se musíš tak cpát Rone?"(Hladem zajídá fakt, že se Malfoy netrefil a ty žiješ) řekla mu pohoršeným hlasem Hermiona.


,,Mám zlost(had) no, do by ji(ho) neměl!" odpověděl Ron s plnou pusou. Hermiona se na něj s nechutí dívala.


,,Cos to říkal?" zeptala se a Ron spolkl stonožku a odpověděl znova.


,,Že mám zlost(hlad), kdo by ji(ho) neměl!" odpověděl a Harry vyprskl smíchy.(Bohnice?)


,,Co je (tu) směšného, když se netrefil?" zeptala se Hermiona a podívala se vražedným pohledem (na)vedle Harryho. Ten se radši přestal smát a věnoval se svému talíři.


Když dojedli vydali se do společenské místnosti. Jess s Harmionou byli(chápu, Jessinka není člověk, a proto je tam "i") ve společném pokoji ještě s Parvati a Levandulí(Hermiona se raději přestěhovala ke klukům, než trávit čas s pře-operovanými osobami). Jess šla hned do koupelny,kde se umyla a zalezla do postele(Že bych jí tam podstrčila hada?). Hermiona učinila jako její kamarádka a také zalezla do postele.(Velice smysluplná věta)


,,He(a)rmiono víš,(máš tak složité jméno. Nemůžu si ho zapamatovat) že to co se škádlívá, tak to se rádo mívá?" zaptala(další kandidát do MS slovníčku) se Jess s úsměvem své kamarádky. Hermiona se na ni podívala a řekla: ,,Tím chtěl básník říct co?"


,,No to, že ty a Ron..." začala Jess, když k ní vtrhlo stádo opic a přesně mířenou střelou jí zacpaly ústa ponožkou.


,,Prosím tě Jess, to nemyslíš vážně, že tu ponožku budeš jíst? To spíš bych se měla ptát na to, co ty a Harry."


,,Já a Harry? Co je s námi?"(Nic, protože Harry má Ginny)


,,Ale prosím tě, toho by jsi všiml i slepý, jak to mezi vámi jiskří." odpověděla Hermiona s úsměvem a poté na ni mrkla. Jess se jen nadechla a když nevěděla co má říct, tak radši vydechla(A já už doufala, že nevydechne a zdechne...). Harmiony se úsměv ještě víc rozšířil a Jess se jen začervenala a pod tíhou Harmioniny kletby zemřela.


,,Tak dobrou Harmi." Zachumlala se do deky dívka.


,,Dobrou Jess a budit se už nemusíš." odpověděla a za minutku usnula.


Jess se chvilku převalovala, ale nakonec taky usnula. Zdál se jí sen, že byla na rozkvetlé louce. Točila se jak splašená až ji někdo chytil za pas a Jess spadla na něj. Skutáleli se z kopce dolů. Jess mu ležela na hrudníku a tiše oddechovala. Když se podívala, kdo to je, tak uviděla, jak se Harry na ní usmívá. Jess se na něj usmála a začala se k němu sklánět až ho políbila(takový zákeřný útok). Jejich polibek se prohluboval. Když se od sebe odtrhly(Harry stačil zdrhnout a nechal tam místo sebe nějaké děvče), tak Jess měla pocit, že má v břiše milion malých motýlků. Harrymu šťastně zářili oči a Jess taky.(Nemám slov k opakování slov. Tohle se vážně blbě glosuje.)


,,Miluji tě Jess." řekl tiše .(Před tečkou se mezera nepíše)


Jess se vzbudila s radostným výkřikem.


,Panebože, co se mi ještě bude zdát?´ řekla si a znovu ulehla(ulehla? Jako do rakve?). Až poté usnula bezesným spánkem.


Pro tipaře: Je jich 53 v opravené i neopravené verzi. Zajimálo by mne, kdo to opravoval.

Lina i Polgara si můžou napsat, co tedy chtějí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 wlkeR wlkeR | Web | 6. ledna 2009 v 15:41 | Reagovat

Milion malých motýlků... +dokázal přečíst jen první a poslední 3 odstavce... + pár slov navíc+ Já bych řek molů. Mumie jedna.

Věřim, že se to blbě glosuje D: Mě by se fakt nepovedlo přelouskat originál... ale to červený Jess taky bolí ^^;;

2 Mája - majitelka blogu Mája - majitelka blogu | 6. ledna 2009 v 16:12 | Reagovat

Mě bolelo i černý. Tahle povídka je samé: Jess, se, si, jsem, myslet, řekl, by jste a hlavně enterů.  Ale změním tedy barvu, ať Vás to nebolí tolik jako mě.

3 Mája - majitelka blogu Mája - majitelka blogu | 6. ledna 2009 v 16:17 | Reagovat

Lepší?

4 lina lina | Web | 6. ledna 2009 v 20:38 | Reagovat

dobře...sekla jsem se jen o deset:D ty jistě vydoluješ nějakou hrůzu:D takže se nechám překvapit...glosy (zase) podařený...

5 wlkeR wlkeR | Web | 7. ledna 2009 v 13:26 | Reagovat

Nádhera, díky moc, teď už to snad přečtu :)

6 wlkeR wlkeR | Web | 7. ledna 2009 v 13:27 | Reagovat

Btw, "součastně" by se mělo zařadit do MS slovníku!!

7 wlkeR wlkeR | Web | 7. ledna 2009 v 13:34 | Reagovat

A Bradacické (omluvuju za multipost, ale tady se to nedá upravovat.... ale což,. máš víc komentů a tohle můžeš smazat...)

8 Polgara Polgara | Web | 7. ledna 2009 v 19:09 | Reagovat

Páni, já se strefila? Jinak s těma motýlkama, počkej až tam budou milsotné scény...to si motýlci teprve užijou

9 Mája - majitelka blogu Mája - majitelka blogu | 7. ledna 2009 v 20:17 | Reagovat

Polgara: Budou jí tam skákat mufloni...

10 wlkeR wlkeR | Web | 7. ledna 2009 v 20:55 | Reagovat

A co teprve entomologové :D

11 Žozefa Žozefa | Web | 8. ledna 2009 v 17:07 | Reagovat

:D

Mám pocit, že tohle už někdo glosoval, možná dokonce Polgara? (možná se pletu...)

Tahle verze je taky boží, líbí se mi to zvýraznění "se" a "Jess" :)

12 Polgara Polgara | Web | 8. ledna 2009 v 17:47 | Reagovat

Žožef, ano glosovala sem to, ale vzdala sem to...přibližně u jedenácté kapitoly...8O)

13 Mája -  majitelka blogu Mája - majitelka blogu | 16. ledna 2009 v 17:47 | Reagovat

A teď si představ, že autorka plánuje k Jess asi 70 nebo 80 kapitol, prý se ještě rozhodne...

*snaží se oběsit*

14 chobot chobot | Web | 18. ledna 2009 v 18:18 | Reagovat

pořád se musim pochechtávat :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama