2. Nová spolužačka

28. ledna 2009 v 10:02 | Sabik oglosováno by Mája @ wlkeR |  FF - Příběh z bradavic
NOVÁ SPOLUŽAČKA, ANEB DALŠÍ MARUŠKA DO SPOLKU (To už je úplnej polyMer.)

trestanec: Sabik
dozorci: Mája@wlkeR

Když ráno holky vstaly a oblékly nohy postelí (To je nějaká variace na crossdressing jakožto oblékání křížů?), sešly dolů do pekla, kde už na ně čekali kluci s kulometem. Pad políbila Justina a Lulu zase Charlieho.(Mája pozvracela celou čtveřici*stydí se, nestihla včas zdrhnout k lavoru*)(že se ti ale vůbec nedivim…) Jenom (Deny) Sýr zůstal sám, připadal si mezi nimi jako pat(e) (není pate nákej druh pečiva? +ještě že zrovna večeřel+) a mat kolo u vozu.
"Tak kam jdeme?" zeptá se Lulu.(otázka dne) (to sme vás ještě dostatečně jasně neposlali do Pr…ahy?)

"No přece se navzájem jíst, ne?" řekne Deny, který si asi nevšimnul, že už se vzájemnou konzumací dávno začali, a rozesměje se nad jejich pozvraceným oblečením. Lulu na něho nevěřícně kouká, jak se takový kluk může smát takový větě.(Směju se více větám. Komu to vadí?) (Já se nesměju, sovim na ten přítomnej čas, co z toho vyleze…)
"Klídek, kámo." řekne JimBeam a někdy v daleké, temné budoucnosti vyjde ven ze společenský místnosti pronásledován zombifikovanými Pad, Lulu, Charliem a Denym. Když vešli do velké síně zůstali stát a koukali co se tu děje.(To čumim) (Já taky, budoucí a minulej čas v jedinym odstavci… já chci Einsteina +vzlyk+)
"Prosím, abyste se utěšili(Utěšuju opičky a sama si dodávám trochu odvahy)(já si dodávám novej zásobník do revolveru) a posadili na své židle, ke kterým budete přivázáni našemi krásnými asistentkami." vykřikla z posledních sil profesorka McGonagallová a dramaticky zemřela. Všichni se okamžitě utišili, protože vůbec neposlouchali, co po nich profesorka chtěla a sedli na vidlice místo židlí. Pětice příchozích si našla místa na špičatém konci nehelvítského stolu.(Ten neznám) (Si nebyla v Pr…aze v chrámu svatého NebelVíta?)(Ne! Jak jsem jen mohla propást takovou atrakci?)
"Děkuju," řekla profesorka, když jí blonďatý nekromant přivedl zpátky k neživotu, což je velmi obtížný úkol, když vám za krk slintá wlkeRberos "jsme tu dneska proto, abychom vám představili novou studentku 5.ročníku. Nebudu se obtěžovat přílišným představováním. Je super, úžasná, skvělá a po všech směrech dokonalá." (Mary, babička Mary, ta zkrotí křepce hřebce ať chce či nechce! Hyjé!)(;-D)
"Cože?" ozývalo se ze všech stran včetně stropu a podzemí.
"ÚKlid prosím," vyžádala si úklid sovích výkalů na hlavě Lulu a pokračovala: "kdybyste si všimli, tak nám jedna studentka chybí (utekla se smyslem souvětí na Kubu). Jistě, že Havraspár si toho všimnul. Slečna Prima-Dona Jamesová ze čtvrtého ročníku je na výměnným pobytu v jiné škole.(Kdy zavedli výměnné pobyty?)(ostatní školy se potřebovaly zbavit svých Mařen, tak je posílají do Bradavic, páč tam se jedna nebo dvacet navíc v pohodě ztratí) A na oplátku (jak se tomu říká, Danajský dar? Trojský kůň?) k nám poslali dívčinu od nich. Prosila bych, abyste u nás uvítali Susan Whitovou.(Jde se zahrabat, protože svůj součet Marušek už měla vydejchanej, ale další je už moc. Nemůžete po mně chtít tolik.)(Čas použít tajnou zbraň - vypusťte zuřivé klauny!)
"A do jaké koleje bude zařazená? Do Nebelvíru samozřejmě, tedy když to nebude "nehelvít", když mají takový stůl… (Já bych řek, že někam mezi jídelní a spací vůz.)" zeptala se ze zvědavosti Lulu.
"Kam si myslíte, že bude zařazená, slečno Potterová?" optá se Lulu inteligentní kuřecí vindalů, když se profesorka McGonagallová nedívá.(Jasně ji vidím.)
"Do malinkatého a prodlouženého havráspáru." řekne svůj typ(tipuje brzkou smrt) Lulu.
"No napínat vás nebudu. Čárky tu nehledejte. (Mně napíná - nervy.) Do havráspáru by to bylo přijatelné, ale Susan bude v nebelvíru s vámi, slečno Potterová. Ta to teda vyhrála! Zařadili ji i bez klobouku, asi nový postup… (vyhlašuji nové názvy kolejí: Havraspár a Mrzimor zůstávají, z nebelvíru je Mařenín a ze Zmijozelu, dle ladění povídky, Kravín.)(*Souhlasně přikyvujeme*)" oznámí profesorka a Lulu na ní kouká, jako kdyby spadla z hrušně (což je mylné, protože spadla z Venuše, očividně). Ale než stačila cokoliv říct někdo vešel do síně a zabil všechny přítomné. Dívka s dlouhými černými vlasy, byla strašně moc pohledná (takže pošťačka? X), všichni kluci na ní mohli nechat oči.(Přímo je tam zavěšovali. Vážně si někdo myslí, že je to originální?)
"To čumím.(Já, ne!)" řekl potichu nadržený Deny.
"Co na ní vidíte?" zeptala se suše Lulu.(ach, ta závist) (taký ty věci co jsou přibližně polokulovitého tvaru, dodávají se v párech a začínají na pr)
"Je nádherná." konstatoval Deny a vykrvácel z nosu. Lulu nemohla dál být v místnosti kde byla Susan,(Já už nechci být dále v místnosti, kde jsou všechny tyto postavy*zoufale křičí o pomoc*)(Ignoruj je, ony půjdou pryč?) tak vstala a byla na odchodu.(Vidíš?.)
"Slečno Potterová, jdete někam? (Může třeba odejít na onen svět, ale i odtamtud ji vyženou. Kdo by jí snesl?)(Slepice. Nebo samička pštrosa?.)(To by bylo týrání zvířat)" zeptala se profesorka McGonagallová.
"Ano, jdu." odsekla si zbytek končetin a vyšla (snad vykutálela…) z takové té velké síně.
Lulu se ten den nedostavila na žádnou hodinu, protože neměla jak. Padma si už o ní a její duševní zdraví začala dělat starosti.
"Co s ní může být?" zeptala se kluků při obědě, kde chyběla(Mně rozhodně NE!) (Nápodobně).
"To nevím." zakroutil hlavou Deny.
"Snad je v nepořádku." řekne polohlasně JimBeam.
"Snad? Musí být v pořádku.(Co by se jí asi mohlo stát? *kuje plány na nejbrutálnější zavraždění a tváří se nevině.*)(Netuším, ty? +upgraduje kredenc+)" vyjede na něho parním válcem Padma.
"Ahoj, můžu si k vám přisednout?" zeptala se Susan.
"Jistě, že můžeš, vidlí je tu dost." řekl Deny.
"Já jsem Susan." představila se (já si jí taky představuju… s lodním šroubem v hlavě).
"Já jsem Dennis, tohle je můj kámoš Justin a tohle jeho holka a moje kámoška Padma." představí sedící Deny. (A já jsem Mája a moje opičky mi zatarasili záchod, protože jim nějak "nesedl" tenhle rozhovor*brečí, protože je obsazen i kýbl a lavor*)(+podává nočník z růžového porcelánu+ Tohle je horší než válka…)
"Co máme teďka za hodinu?"zeptá se někdy kolem půlnoci nesměle Susan, která neumí číst a nedostala rozvrh.
"Lektvary." řekne po dvou letech přemýšlení (budoucí časy rulz!) Padma a zatváří se přitom dosti kysele.(Asi si všimla těch zvratků pod stolem)
"Co se tak tváříš?" nechápe Susan a zbytek světa.
"Ale to nic, jenom nemusíme lektvary. Mluvit o sobě v jiné osobě, jak grandiózní. Pluralus majestaticus je jeden z běžných symptomů Mařenoviny, nevim, co řešíš." mrkne na očárkovanou Susan, Pad.
"Nepůjdeme už?" zeptal se všech JimBeam.
"Jasně Jime a sedíš semnou v třecí misce; wlkeR tu bude s tloučkem za pár minut, ještě říkal něco o nějakém nitroglycerinu." přikývne Deny a začne se zvedat, když v tom uklouzne po něčem rozlitém na zemi.
"Jime?" nechápe znova Susan. (wlkeR taky nechápe, ale přidejte R a hned to bude lepší.)
"Ano, Susan?"
"Ale nic, jenom trošku (ty si věříš +smích+) nechápu."
"Co nechápeš? Smysl celého rozhovoru. (Tak nějak)" optá se nějaký ji Jim.
"No ty se přece jmenuješ Justin a ne Jim.A ty sis to tak rychle zapamatovala?(Je to robot…)" řekne Susan a v tom okamžiku se Jim rozesměje (a wlkeR rozbrečí, páč ho čeká ještě jedna glosa a zejtra v 7 zkouška z psychologie).
"Ale tak mi říkají jenom kámoši. Pro Denyho je Justin moc dlouhé jméno, viď kámo."(Chápu, stupidita se graduje) (Jo, spousta lidí umí vyslovit jen jednotlivé slabiky.)
"Přesně." přikývne Deny.(Za chvílí mu nezbude nic na kejvání, když pořád přikyvuje.)
"Už začínám chrápat." řekne Susan za pět minut půl dvanácté a zvedne se od stolu a vyrazí s nimi ke sklepení a to je všecko. Na tuhle hodinu se Lulu taky nedostavila a na dvě další taky ne (proč asi… +stojí se stetoskopem u norimberské panny a konstatuje smrt v budoucím čase+). Když ani při večeři se neobjeví, vydají se ji hledat. Do devíti ji hledají, ale nemůžou ji nikde najít. (Tímto bych rád poděkoval zde nepřítomnému Sevovi za zapůjčení tajné úrovně sklepení.) Tak se vydají do společenské místnosti, kde panuje dobrá nálada, páč někdo přiložil do krbu svazek konopí. Pad je tím věčným nicneděláním vyčerpaná, takže se vydá do dívčí ložnice. Tak(snad tam?!) na posteli sedí klon Lulu. Hledali, hledali, hledali, ale do ložnice se nikoho nenapadlo ani podívat. (Nebo snad byla pověšená za lano z okna *směje se při představě smyčky kolem krku*)
"Lulu?" nevěří vlastním(ne, cizím) očím Pad.
"Co vejráš jako sova?" nechápe Lulu. (Já nechápu povídku, která je jedním velkým blbým dialogem)
"Kde si byla celej den?" ptá se dál a ignoruje její otázku (myslím, že v tomhle ohledu si z vás vemu příklad).
"Courala jsem se po škole a o přestávkách jsem byla tady. (A Filch, Protiva, Filchova kočka nebo nějaký učitel tě ani nezahlídnul.)(Je to Mařena, raději si vyškrábali oči)" řekne Lulu a podívá se znechuceně na Novou(?)(Jakože pozornost televizní stanice Nova; asi tu budou točit další díl Velkého Bratra.) postel, která sem byla přidána.
"Jaká je?" zeptá se po chvíli ticha Lulu. (Postel? Nebo předpokládá, že si to děvčata zatím…)
"Kdo?" nechápe Pad.
"No přece Susan." odsekne Lulu a odvrátí oči v sloup (au, to muselo bolet…).
"Je milá a příjemná na dotyk." řekne Pad (boha jeho, už jsem klesnul k femslashi…)(To zírám). Lulu pokrčí rameny a zatáhne závěsiY. Pad pochopí, že chce být sama se zmizelýma čárkama a proto odejde si podřezat zápěstí.
"Ještě něco chceš?" zeptá se Deny, který se během deseti vteřin materializuje na jejím místě.
"Ne nechci, ale Lulu chce být sama." řekne smutně Pad a sedne si vedle Justina, který tam přiletěl oknem v podobě holuba. Z nosu.
"Řekla jsi, že Lulu chce být sama?" nevěří vlastním uším Justin. (Moje oči… krvácejí!)
"Jo. Je nahoře v pokoji a trucuje či co (truSuje… mě celou dobu), ale odmítá semnou v lisu komunikovat. (Bude se to tu rozebírat celou kapitolu? Pokud se správně pamatuju, tak se jmenuje: Nová spolužačka, a ne trapárny slečky Lulu…)" řekne ještě smutněji Pad a ukápne ji slza (ukápnout je něco jako utopit? Dobře jí tak).
Za dva roky Brzo ráno vstane(v noci se vstává špatně) Lulu velmi časně. Potichu se oblékne, vezme tašku s ostatky té… Jakže se jmenovala? a vyjde z pokoje. Ve společenské místnosti je jenom Charlie. Jaká náhoda!
"Charlie?"
"Ahoj Lulu, jak to, že jsi už vzhůru? Máš ležet v rakvi od svítání do večera, jak ti to hodný pan nekromant přikázal."
"Ale nemohla jsem už spát, když mi někdo pískal do uší, ale co ty, že nespíš?"
"Taky jsem nemohl už spát.(Chrr, chrrr, chrr*ani nepotřebuju postel, abych usnula*) Půjdeme spolu na snídani?" zeptá se a o 21,64689 vteřin později jí nabídne ruku, kterou Lulu hrubý roční příjme (ještě že ne průjme.).(KANIBALISMUS) (wlkeR s milým úsměvem podává slánku a sójovku)(Já je jíst nebudu. Ještě bych se otrávila*podává slánku se sójovkou dál*) Oba sešli dolů do takové té stráááášně velké síně, kde už několik jedinců neidentifikovatelné rasy a pohlaví snídá. U nebelvírského stolu sedí jenom Molly, nevzrušena sklenicí naftalenu nastraženou tam wlkeRem.
"Ahoj Mole, jak pak se máš?" zeptá se ji Lulu, přestože je jí to u pr…ášků na průjem.
"Ahoj Lulu, dobře (a) dokud jsi sem nepřišla ty?"
"Ahoj Molly." pozdraví sestru Charlie.
"Ahoj Juniore." oplatí mu pozdrav kopancem do rozkroku. Lulu si mezitím sedla na toaleťák vedle Molly. Charlie si sednul vedle Lulu. Po chvilce se začne velká síň naplňovat hladovými studenty a klauny.(Asi nevstali dost brzo) Když Lulu dojí krávu zvedne se od stolu kopne ji do hlavy a chce odejít, když ji za ruku chytne Molly.
"Ty už jdeš?" zeptá se ji.
"Jo." přikývne.
"Můžu jít s tebou?" zeptá se.
"Jasně, že jo." Mrkne na ní Lulu. Molly se zvedne z hrobu a společně vyjdou ze síně.

(Hledá Death note, nebo nějakýho Shinigamiho, který jí pomůže s autorkou do …) (můžu nabídnout jen sklenici borůvkové marmelády z pekla)(Beru všechno!)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Polgara Polgara | Web | 29. ledna 2009 v 20:25 | Reagovat

Říká se tomu Danajský dar a je to podle Danáovců, víc si momentálně nevybavím...jinak glosy (pokouší se vymslet něco originálního) jsou hezké (jasá nad svoji úžasnou fantasií)

2 lina lina | Web | 30. ledna 2009 v 11:04 | Reagovat

Tak tohle jsem přečetla celé, a nestačila jsem se divit, cítím se jako velká spisovatelka:D glosy supr, ostatně jako vždycky:D

3 Ayuki Ayuki | Web | 30. ledna 2009 v 15:56 | Reagovat

Poslední dobou mám pocit že platí asi tato rovnice: Jste špatný autor? Běžte psát Harryho Pottera!

4 Mája -  majitelka blogu Mája - majitelka blogu | 30. ledna 2009 v 16:39 | Reagovat

Ayuki: Tos ještě nečet FF na Tokio Hotel, osobně je nemám ráda vůbec, ale číst FF je ještě horší. Tak ti radím dobře nikdy se do toho nepouštěj ;-) FF Harryho Pottera je oproti tomu... hmm... zlatá literatura... trochu přehnané, já vím...

5 Ayuki Ayuki | Web | 30. ledna 2009 v 16:46 | Reagovat

Tak ono je glosování a glosování, takový WlkerR by zvládl oglosovat i Máchův Máj :)

6 Mája -  majitelka blogu Mája - majitelka blogu | 30. ledna 2009 v 16:48 | Reagovat

Jo wlkeR má fakt hustý hlášky ;-) Ten by to určitě zvládnul, teda kdyby měl čas... ;-)

7 Ayuki Ayuki | Web | 30. ledna 2009 v 22:18 | Reagovat

Tak já mu to podstrčím, až ho uvidím :)

8 Mája -  majitelka blogu Mája - majitelka blogu | 31. ledna 2009 v 19:01 | Reagovat

Ayuki: dobrej nápad ;-)

9 sea sea | Web | 1. února 2009 v 22:38 | Reagovat

Jak může někdo napsat tohle? Ne, radši to vědět nechci... Ještěže jsem to nečetla v originále, bez těch glos by se to asi nedalo. Vůbec vám nezávidim, ale glosy jsou dobrý. :-)

[5] Ayuki: to si snad děláš srandu, ne? Glosovat Máj? Glosy mi nevadí, ale nějaký hranice být musí...

10 Ayuki Ayuki | Web | 1. února 2009 v 23:36 | Reagovat

Nechme to na wlkeRovi, když bude mít dostatečně zvrhlou náladu, jistě se do toho pustí...stačí mu nakecat, že Vilém byl blonďák ;)

11 Mája -  majitelka blogu Mája - majitelka blogu | 2. února 2009 v 10:22 | Reagovat

sea: a tos ještě nečetla tu megaglosu na jednu jednorázovku. Bez glos se člověk málem oběsil. ;-)

12 wlkeR wlkeR | Web | 2. února 2009 v 21:04 | Reagovat

Máj už jsem znásilnil tímto způsobem: http://wlker.blog.cz/0804/matematikuv-maj - necítím tedy nejmenší potřebu se v tom rýt dál.))

Ale jako jestli máte nějakej dobrej matroš, sem s tím. XD

13 Mája -  majitelka blogu Mája - majitelka blogu | 3. února 2009 v 15:46 | Reagovat

wlkeR: Ty úchyle jeden! ;-)

14 Ayuki Ayuki | Web | 3. února 2009 v 16:19 | Reagovat

Vidíte? Já jsem vám to říkal....

15 Mája -  majitelka blogu Mája - majitelka blogu | 3. února 2009 v 16:26 | Reagovat

Ayuki: Nemáš doma náhodou věšteckou kouli? Nebo snad čajové lístečky? ;-)

16 wlkeR wlkeR | Web | 3. února 2009 v 18:10 | Reagovat

Neříká se úchyl, ale matfyzák D:

17 Ayuki Ayuki | Web | 3. února 2009 v 23:19 | Reagovat

Lístečků je docela dost za oknem, záleží z jaké strany zrovna fouká vítr :)

Docela mě pobavilo, jak se tu Sea pohoršovala, přitom u oné skoroglosy má jeden z prvních pochvalných komentářů :)))

18 wlkeR wlkeR | Web | 4. února 2009 v 9:59 | Reagovat

Hej, kdepa máme tu slibovanou další část? Už bylo včera D:

+dočetl nové vydání Dragonu a jde hledat nějaký šit k překopání+

19 Mája -  majitelka blogu Mája - majitelka blogu | 4. února 2009 v 11:43 | Reagovat

wlkeR: Už jsem to poslala! Znova! ;-)

20 wlkeR wlkeR | Web | 4. února 2009 v 14:21 | Reagovat

Kthx :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama