1. Začátek nového školního roku

24. ledna 2009 v 23:37 | Sabik oglosováno by Mája @ wlkeR |  FF - Příběh z bradavic

ZAČÁTEK NOVÉHO ŠKOLNÍHO TERORU(ROKU)
trestanec: Sabik
dozorci: Mája@wlkeR

"No páni, já našla sílu na čtení další kapitoly." vypískla Lily, když uviděla spěšném vlak do Bradavic.(Začátek a už taková bomba*prchá se schovat*)(Ukradla výpravčímu píšťalku, teď vlak nemůže odjet!)
"Ségra, přestaň tady pískat. Zalehnou mi uši!" vyjela na mladší sestru Lulu.(tomu se říká incest)(klid nejede vlak, tak musej vyjíždět postavy)
"No tak Lulu, Lily(Lele, Lolo, Lala)(Lalu z toho vynech, nebo ti urvu anténku, Dipsy!) je ještě malá a po prví(gramatiko, kde jsi?)(mě poslala pohled z lázní… nebo to bylo nervové sanatorium?) v životě vidí tenhle vlak." zastávala se Lily, máma.(*vysílá tým opiček do akce*)(*vybavuje opičky odčárkovacími obojky*)

"Jo kdyby mě šla doprovodit a strčit pod koleje před 4 lety, tak by teďka nepískala (někde by tam měla viset cedule 'zneužití se trestá'… *2 prsty píšou glosu, 3 visí nad Ctrl+Alt+Delete*)." rozčílila se Lulu.(Já taky, měl ji tam někdo hodit už dávno)
"Víš, že byla ještě maličká. Neměla sílu tě tam strčit, a proto jsem ji nechala doma." stála si za svým kufru (chystala se poslat děti do školy a odjet se odreagovat do Bohnic) jejich máma. Lulu ani nestačila odpovědět a už u ní byla banda rozzuřených opic a domáhala se vysvětlení, proč někdo píše takový blábol. Od jisté smrti ji(bohužel) zachránila Padma.
"Ahoj, Padavko." pozdravila Lulu svojí kamarádku. wlkeR zatím od Monty Pythonů zakoupil Boží Nohu TM a umístil nad Lolitku i NotePad vhodný oblak...
"Ahoj, Lulu. Dobrý den, paní Potterová." pozdravila Pad nejdříve kamarádku a potom i její mámu.(*praští se do čela* to bych nepochopila, nekecám…) (nemá to být obráceně? *tahá si vidlema slámu z bot*)
"Ahoj,(existují i jiné pozdravy, víš?)(například "chcípni do rána") Padmo. Kdepak máš rodiče a sestru?" zeptala se paní Potterová.
"Rodiče jsou támhle. Ségra musela zůstat doma, protože hlídá trojčata." řekla a ukázala směrem k vlaku, kde zrovna gang starých paní přepadnul bankovní vagón (neříkejte mi, že něco takovýho bradavický expres nevede) a uháněl pryč s lupem dvou set zlatých cihel a dvěma zlatými zuby, které na cestě vyrazil autorce.
"Pojď Lily, půjdeme ti najít volné místečko. A když žádný nebude, jde s náma tenhle hodný pán v baloňáku, ten ti vyklidí třeba celý vagón…" řekla paní Potterová a chytla Lily za ruku a obě okamžitě po zákroku odkráčeli pryč od Lulánky, kterou rozzuřený dav studentů mordoval do země.
"Neříkej, že to byla tvoje mladší sestra." Ozval se za Luluiny(WTH? Málem jsem to přečetla jako lejno…)(Mně to připomíná nákou francouskou řeku… a ne, byla to její matka.) zády známej hovorovej hlas. Když se otočila tak koukala do zadnice(očí) Charliemu Weasleyovi.
"Ahoj lásko." pozdravila ho Lulu a objala řiť(ho)(kams to klesla…)(do hlubin zoufalství).
"Ahoj Lulinko (jaké je citoslovce silného zvracení?), koukám, že jsi novej magor(prefekt) nebelvíru." pozdravil ji a podíval se na krev kapající na její odznak (kterým je kašparská rolnička).
(Rád bych sem vsunul jednu kulturní vložku: AAAAAAAAAAAAAAAAAARGH! *mlátí hlavou o zeď*)
"Ty jsi taky magor(prefekt?)" zeptal se Justin Browna, který zrovinka ztratil rozum a tak byli s wlkeRem dva, kteří ho hledali mezi oharkama v kolejišti, s Dennisem přišli k holkám.
"Ahoj kluci," pozdravila je Lulu, "jo jsem, koukám, že ty taky. Gratuluju."(Pokud někdo chápe tyhle dvě věty má u mě plus)(a u mě druhou mocninu)
"I já tobě." řekl Jim a podíval se na svoje hodinky s vodotryskem a růžovym slonem, když v tom se ozvala píšťala a vlak dizintegroval. Pětice(Kdo to počítá? Přihlaste se!) (bylo jich pět a Pajda sežral šití… proč nemoh zblajznout i tenhle šit…) se rozeběhla pod(k) vlak(u). Lulu ještě rychle běžela do Bohnic za rodiči, aby se s nimi rozloučila a popadla kufr ze kterého někdo odstranil vše potřebné a nahradil to kamením.(Pyšně se přiznávám!)(*schovává naporcovanou mrtvolu na jindy*)
"Lulu, podej mi ten kufr já ti ho vezmu. Za to mi můžeš pomoct s tímhle barelem, až pojedem kolem Orlíku, prostě do něj kopni, on už se vykutálí sám." nabídl se Deny a pomohl Lulu s kufrem do vlaku.(Lemra líná!)
"Děkuju Deny, jsi moc laskavej, ale já teďka s Jimim musím(e) do prefektského kupé." oznámila mu Lulu a popadla kufr a začala procházet uličkou úplně dopředu. Deny se rozhlídnul a uviděl Pad jak na něho mává z jednoho kupé. *Opičky hledají uvozovky* *wlkeR si vyplachuje lebeční dutinu Savem*
"No konečně,(Už bude konec?)(Nikdy v životě jsem v nic tolik nedoufal)" řekla NotePad a posadila se na dikobraza. Jedovatýho. Ale jako fakt, "málem si sem sednul nějakej druhák (asi si nevšimnul, že je v místenkovém voze)."
Po hodině cesty kolem světa, nebo snad záchodků? (A já co to tady smrdí) se konečně objevila Lulu s Justinem.
"Ahoj ve spolek ručních prací typu… neřešme." nedořekla Lulu, protože k ní skrz dveře letěla wlkeRova prastaráponožka a ucpala jí ústa tak sekla sebou vedle Denyho.
"Děje se něco? Jsi nějaká zelená?" zeptal se DenyMarket, když viděl jak se jeho kamarádi tváří. (Tohle mělo být psané jako divadelní hra, vždyť tu nejni nic jinýho než kulisy a dialogy!!)
"Jo děje. Tahle povídka se děje a mě je z toho zle." řekl Jim a posadil se vedle NotePad.
"A co?" začala se zajímat Pad.
" Lulilulinku sežral King Kong!"
"Apokalypsa!"
"Zkuste hádat kdo je zmijozelskou prefektkou. Jistě někdo koho zbožňuješ." řekla nasupeně (já bych řek spíš naslepičeně) Lulu.
"Buď Malfoyová nebo Salazarová." řekla kysele Pad a dopila zbytek láku z okurek (wlkeR: bleh).
"Malfoyová." řekl Jim.(*Vyzívám (to už z toho taky usínáš?)(Jo, už u prvních dvou vět mě začal přepadat spánek) všechny, kdo zahlédli mé opičky ať dají vědět!*)
"Cože? Jak se může taková kráva stát prefektkou? (Podle sebe soudím tebe, ale pořád máš o sobě vysoké mínění. Kráva je aspoň užitečná.)" zajímalo Denyho.
"Máš problém Creevey?" ozvalo se ode dveří, ve kterých stály Malfoyová a Salazarová, které šly zrovna na záchod a zjistily, že se tam s wlkeRem nevměstnají; zkusily tedy druhý no a na koho nenarazily....
"Vypadni Malfoyová, nikdo tě k naší míse nepozval a ani nevaroval před stupidním dějem téhle povídky a to stejný platí i pro tebe Salazarová." odsekla si ruce (j bych jí spíš vykastroval a zbavil se tak těch feromonů) Lulu.
"Pořád nemůžu pochopit, jak ty ses stala prefektkou. Já nechápu, proč někdo píše povídky…" zatvářila se hnusně Miska(i) na žrádlo.
"To já zase nepochopím u tebe. Já nechápu, kde jsem vzala tolik síly dočíst to až sem. (dala s jí mně.)" odsekla nohu (ji) Lulu.(Nebudeme mít tolik práce, když si končetiny odsekává sama *muhaha*) (kdyby si rači odsekla klávesnici)
To, že se Misi Malfoyová a Lulu Potterová nesnáší ví celá škola (páč se to psalo už v tom pitomym intru - myslim) a nikoho to nezajímá.
"Děje se tu něco?" zeptal se Charlie, který byl na urologické prohlídce vlaku(pochybuju) s Kelly Family Jamesovou.(Oni dva(Kelly Family a dva? Oni sou všichni jako siamský X-če?)-sami-prázdné kupé-zatažené závěsy=…)
"Ale nic se tu (ono se někdy dělo? Jo, vida, dělo… antihmotový…) neděje." Řekla s výrazem ne nepodobným tomu wlkeRovu, páč tohle jedu teprv na druhej zátah, mile Lulu a usmála se na něho. Charlie ji úsměv oplatil nenávistným pohledem.
"Misi, Liso, (hele, když ty dvě zkřížíš, dostaneš japonskou polévku Miso…) prosím vás vraťte se zpátky do hrobu(svého kupé)," poprosil dívky Charlie a ještě dodal: "Misi a nezapomeň, že ve tři hodiny kontroluješ vlak ty."(Už věřím tomu, že ho zmijozelačky budou poslouchat)(já věřím tomu, že něco takhle dlouhýho přece musí nějakej smysl mít… Já vím, jsem naivní.)
Misi jenom přikývla až jí odpadla hlava a spolu s Lisou ji zvedly a odkráčeli pryč (v týhle povídce je moc měkkých I; jestli brzo nedostanu k zakousnutí něco tvrdýho, začnu napadat blonďáky v labu!).
"Lulu a Justine (ještě "nožičku" nebo "pytlík" a z u je ypsilon… *delirium*), vy budete kontrolovat vlak v jednu, což je za dvě hodiny. Májo, ty je zabiješ hned při první příležitosti." oznámila jim Kelly Family. Jim přikývl, ale Lulu ji vůbec nevnímala, taky jak by mohla, když se objímala s Charlieho(m) pozadím.
"Čus brácha (tohle je originální pozdrav?)." pozdravil Artur Weasley svého staršího bratra Charlieho.
"Ahoj Arty," pozdravil ho jeho bratr z osmnáctého kolena a tím pádem i praotec, "co tu děláš?"(*Vyndavá oprátku*)(*Nese kýbl*)
"Hledám tě." odseknul a podíval se do kupé kdo tam všechno je ještě naživu, aby to mohl nahlásit cechu vrahů v Ankh-Morporku, kterým právě projížděli.
"Proč?" zajímal se Junior(Zakousne se do salámu. *Junior je salám a má oblíbená pochoutka*)(Já věděl, že je to žrádlo!)(Vidíš, aspoň se při glosování trochu vzděláváme v jídle).
"Ale Malfoyová buzeruje (Co? Kde? *ožil*) malou Potterku.(Skoro jako baterku… asi nová přezdívka)" řekl a podíval se na dívku vedle Charlieho.(*Usmála se a vypila zbytky alkoholu na posilnění*)(*taky se usmívá, ale moc hezký pohled to není*)
Lulu neváhala a rozeběhla se za svojí mladší sestrou. Deny a Charlie se rozeběhli za ní. A všichni běželi, dokud je nepřejel náklaďák (Na přechodu pro chodce, drtí Tatra důchodce; důchodce se vrtí, když ho Tatra drtí)(;-D).
Mezitím už Lulu objevila(nastražený jed a vypila ho) kupé, kde byla její sestra a Misi začalo slavit účinky lektvaru.
"Nech ji nepokoji.(V nepokoji ji nechám mile ráda)(rest in pieces)" křikla na Misi, zombie Lulu.
"Ale Potterová, já tvojí sestře nic nedělám, jen jí učím sexuální praktiky, když se k tomu ty nemáš, (musím říct, že už jsem na stejné vlnové délce) že Lily?" rozesmála se Misi.
"Vystřel raketu na Měsíc, Malfoyová." odsekla si další končetinu Lulu. Misi neváhala a odkráčela. Lulu vzala sestru do náruče a začala ji utěšovat.(Kdo utěší mě?*smutně koukám*) (Chceš studenýho Magistra, nebo teplýho bakaláře?)(Radši toho Magistra) Vtom doběhli kluci na konec útesu, a přesvědčili se, že gravitace jako jediná ještě funguje.
"V pořádku?" zeptal se Deny. (NE!)
"Už jo," přikývla Lulu a ještě řekla: "vezměte ji někdo k sobě do kufru, má ráda stísněné prostory s nedostatkem kyslíku a přebytkem fusnia, půjde k nám do kupé.(Najednou se o svou sestru stará, pokrytkyně jedna!) Nechci, aby ji Malfoyová ubližovala. To si ještě odskáče, autorka i Maruška."
Charlie popadl Lilyin(*křísí opičky a nutí je pokračovat*) kufr a odnesl ho do jejich kupé, které měli označené močí(značkování psů…)(Aw… Já mysel že dobytka *odkládá nažhavený pohrabáč*). Deny zase vzal Lily do náruče.(Páni, si jí tam přehazujou jak horkej brambor, chudák holka) Lulu vyšla z kupé a šla před Denym, který nesl Lily. Když došli ke kupé, tak už je čekali ostatní. (*měří, jak daleko je na klávesnici k a t*)
"Jak ti je Lily?" optal se malé pirani Jim.
"Ale dobře." přikývla Lily a posadila se vedle (to tam bylo ještě místo na sezení vedle? Hlasuji pro přeoperování předložky v "na") Artura.
Jim se podíval na hodinky a potom na Lulu a ona přikývla; ciferník jako ciferník. Oba se zvedli do vzduchu a rozmázli o strop a vyšli na uličku, kde panovalo ticho.
"Rozdělíme se?" zeptal se Jim a nastartoval motorovou pilu.
"Můžeme. Ty běž soudruhu doleva a já půjdu doprava zkontrolovat dělnickou třídu." řekla Lulu a mrkla na Jima všema osmnácti-a-půl očima. Oba se rozešli a každém(Tomuhle ani tvrdý alkohol nepomůže) šel kontrolovat jinou část trávicího ústrojí vlaku.
O pár hodin později už konečně vlak přijel do Prasinek (můj myšlenkový vlak to zabodnul v Prsinkách)(Fakt jo?).
"Prváci ke mně." ozval se známej hovorovej hlas. Nebyl to nikdo jiný než Hágrid.(Toho neznám! *zapisuje jméno do seznamu nových obyvatel*)
"Ahoj Hágride." pozdravili ho Lulu, Pad, Jim a Deny a zamávali mu. On je na oplátku jedním máchnutím ruky zarazil do země hned vedle několika min.
"Ahoj Lulu, Pad, Jime a Deny. Ještě žijete?" pozdravil je smutně Hágrid.
Čtyřka se vydala jinou cestou než prváci s Hágridem. Zatím co oni šly(tolik chyb v pár písmenkách…*nevěřícně kroutí hlavou*) k loďkám, všichni ostatní jelikož to všechno byly dívky šly ke kočárkům, kde si každý vybral utopeného novorozence a dal se do pitvy.
"Tady je volno, pojďte sedneme si sem." řekl Deny a nastoupil do létajícího talíře. Pomohl holkám nahoru a poslední si nastoupil Jim. Když zavřel dvířka, kočáry se rozjely k Bradavicím a cestou je vyhodil do jezera.
"Konečně zpátky. Konečně bude konec kapitoly! (Výraz toho dědy z Monty Pythonova Létajícího Cirkusu co říká "it's…")" vykřikl někdo když všichni děvčata vystoupily z kočárů. Všichni se rozesmály, jak měly z toho ufa přeoperovaný pohlaví a implantovaný mozky vesmírných pudinků (tak ale co dělají v Prasinkách, měli přece mířit dobývat Wimbledon?) a vydali (rozzuřená opička Ája se vydala do Bradavic zabít Lulu a spol.)se po schodech nahoru. Jen co byly (ano, je to moje vina, já chtěl ypsilony…) všichni v hradu vydali se co nejrychleji k velké síni.(Nemá cenu komentovat) Každá kolej měla vlastní stůl(fakt? Fotí takovou raritu!), takže tam bylo dohromady pět stolů. Čtyři pro koleje a jeden pro učitelé.(Ooo, to jsem netušila! Já myslela, že učitelé sedí každý na jedný latríně a studenty pouze pozorují z kouta)(To jenom Filch, páč není ani student, ani učitel, jen taká d*vka pro všechno) Po pár minutách přišli i prvňáčkové a začalo zařazování do kartotéky na oddělení vražd.
První byla nějaká holčička s blonďatými vlasy, ta přišla do mrzimoru(musela být opravdu malá, stejně jako kolej). Po chvíli přišla řada teroristů i pro(na) Lily.
"Potterová, Liliana!" vykřikl maličký profesor Kratiknot.(KDOŽE?) (He?)
Lily přišla ke stoličce (zatímco její sestra už trůnila na své stolici) a posadila se. Profesor ji na hlavu posadil moudrý klobouk.
"NEBELVÍR!" vykřikl klobouk a Lily se rozeběhla k nebelvírskému stolu. Pak ještě na řadu přišla nějaká dvojčata, obě byly zařazeni do Havraspáru.(Byla jsem zařazena na kliniku pro zkoumání rychlého vystřízlivění.)(Autorka si zatím nechala úspěšně vyoperovat češtinu)
"Weasley, Artur!"
"NEBELVÍR!"
Artur byl poslední, když zařazování skončilo ředitelka školy povstala a přivítala je všechny zpátky ve škole. Když proslov skončil tak se před všemi objevila mumie(jídla). Všichni se z velkou chutí do jídla pustila.(Ty jsi správná čecha…) Po hostině se všichni vydali na kutě. Prefekti všech kolejí doprovodili prvňáčky do kolejní místnosti.(ona je jen jedna? Pro všechny prváky? To jsou mi novinky)(Tam se dobře provádí hrobeso… neřešit)
"Prvňáčci pojďte zamnou a držte se pohromadě." řekla Lulu.(Tebe bych určitě poslechla.*nenápadně lákám prvňáčky jinam*) Po chvilce cesty přes sedmero lesů a devatero řek došli k perníkové chaloupce, sjeli se pod obraz(u) a skončily jako buclaté dámy u pokladen v Hypernově.
"Tohle je vchod do nehelvítské(OMG) katedrály (společenské místnosti)." oznámila Lulu.
"Heslo?" zeptal se jich obraz.
"Růžový prsten.(*opičky mi zavazují svěrací kazajku* Mají strach o mé duševní zdraví, protože výbuch smíchu společně s mlácením hlavou o klávesnici. Není dobrá kombinace… variace či permutace… To je úplnej faktoriál.)" řekla Lulu a obraz se vyklonil, takže se jim objevil velký splachovací (prů)záchod do společenský místnosti. Všichni vešli a zůstali s úžasem stát.
"Poprosil bych, kdyby mě pánové následovali." ozval se za Lulu známej hlas. Byl to Justin. Všichni kluci ho následovali.
"A vás prosím, abyste šly za-mnou." řekla Lulu a vyrazila po schodech nahoru, jenže se z nich stalo kluziště a ona s brekotem utekla do Zapovězeného lesa. Nikdo živý o ní dosud neslyšel, či snad o něm?. Když ukázala, kde děvčata budou spát odešla k sobě do komnaty,(Ona má vlastní komnatu. Mám z toho depresi)(já taky. A hlad.) kde už na ní čekala Pad, která ještě nespala. Jane, Carol a ošklivka Betty už dávno spaly.
"Dobrou noc, Lulu. A nezapomeň spláchnout, protože mě už nebaví dělat to ráno za tebe." popřála ji Pad a zatáhla za sebou závěsi.(Jak se to dělá?*cucá si prst, který z kazajky vymanila* vím, jak se odhrnují závěsy, ale závěsi netuším…)
"Brou, Pad." popřála ji taky Lulu a převlíkla se do pyžama. Pak si lehla do postele a zatáhla závěs. Hnedka na to usla nekonečným spánkem.
(Kapitola nad kapitoly. Musela jsem to chvílema i vypnout.),
(Já to vyp jen jednou, ale teď se musím párkrát resetnout…)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lina lina | Web | 25. ledna 2009 v 10:52 | Reagovat

omlouvám se, ale neměla jsem sílu to dočíst....ale ty glosy se vám povedly:D

2 Titany Titany | 25. ledna 2009 v 15:56 | Reagovat

Já se jen směju :D

3 Mája -  majitelka blogu Mája - majitelka blogu | 25. ledna 2009 v 19:55 | Reagovat

lina: škoda, žes to nedočetla, ale jak teda víš, že se glosy povedly? ;-)

Titany: Ono asi ani nic jiného dělat nejde... ;-)

4 wlkeR wlkeR | Web | 25. ledna 2009 v 21:07 | Reagovat

Já se taky směju... hihihi... hahaha... lululu...

5 Mája -  majitelka blogu Mája - majitelka blogu | 25. ledna 2009 v 21:16 | Reagovat

wlkeR: Jsem zvědavá jak moc ti bude do zpěvu až pošlu další dloouuhou kapitolku... *smích pomalu zamrzá* ;-)

6 wlkeR wlkeR | Web | 26. ledna 2009 v 10:26 | Reagovat

+nechal si do svěrací kazajky zašít blonďáka, takže má důvod se smát+

Pošli co nejdřív, pls, čas mam už jenom zejtra, ve středu jedu dom (kde nemám net) a vracím se nejdřív v  pondělí.

7 Mája -  majitelka blogu Mája - majitelka blogu | 26. ledna 2009 v 15:47 | Reagovat

wlkeR: Pokusím se! ;-)

8 Žozefa Žozefa | Web | 26. ledna 2009 v 16:50 | Reagovat

Já mám dost. :D:D

9 Mája -  majitelka blogu Mája - majitelka blogu | 26. ledna 2009 v 17:06 | Reagovat

Teď záleží z čeho. Jestli ze "super" povídky nebo glos... ;-)

10 Žozefa Žozefa | Web | 26. ledna 2009 v 18:45 | Reagovat

Řekla bych, že ze všeho... x)

11 wlkeR wlkeR | Web | 26. ledna 2009 v 19:14 | Reagovat

Tanomu :D +Nippon-mode+

12 Polgara Polgara | Web | 29. ledna 2009 v 20:13 | Reagovat

Omlouvám se, ale tahle blbost nešla dočíst do konce, už u jména Lulu mě málem kleplo, jinak glosy jako vždy trefné

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama