Prosinec 2008

Pro Vás...

31. prosince 2008 v 14:54 | by Mája


Přeji krásný Silvestr.


Po jisté povídce jsem dostala alergii na jméno Jess.
PS: Malá anketka: Nyní glosuji pátou kapitolku této povídky. Prosím tipněte si, kolikrát se v této kapitole jméno Jess objeví?

Nejlepší tipař si může vybrat k čemu chce další kapitolku(gloslou).

♪Mája


Part 4

30. prosince 2008 v 20:24 | Lina oglosováno by Mája |  FF - MS č.3

Smuteční Parte 4

trestanec: Lina
dozorce: Mája


Tak a je tu další kapitola k MS č. 3(a my jsme tu s ní). V této kapitole naše hrdinka(*otáčí se, ale žádné fanoušky nikde nevidí* Moje rozhodně ne!) opět sráží k zemi nevinné chodce(což se ji brzy s úroky vrátí) a prozradí se jedno tajemství(Našel se člověk, který vše zvládá i bez inteligence? Nebo snad je jen uvařená z muších noh a mně se ta povídka jen zdá?). Nebyla by to žádná MS, kdyby se to taky rychle nenaučila, že?(Tajemství se dá naučit? *opičky začnou skákat do stropu s transparenty *My tě taky něco naučíme!*)

1. Zvrhlík Black

27. prosince 2008 v 12:05 | viwian oglosovala Mája |  FF- Miluji tě, můj kate

1. Zvrhlá(ík) liška a chudák Black

trestanec: viwian

dozorce: Mája


Já níc(a my něcó...), já muzikant(já zas miluju své opice z pralesa)... no dobrá. První kapitola... a můžete si připravit kameny :)))(Kameny nepotřebuji, moje banány a zuřivé opičky postačí.)

Setřička

20. prosince 2008 v 11:09 | Mája
Setřička nemusí být, ale často bývá pokrevní příbuznou každé MS, tak pozor a neplést se sestřičkou! Povětšinou své nepovedené sourozence nesnáší a snaží se jim znepříjemnit život. Po nocích chystá zlověstné plány na eliminaci, a přes den MS stírá všemi dostupnými prostředky. Své záměry občas bravurně skrývá, ale stejně vyjdou najevo. Poradí si i s přívrženci a setře všechny, co zbožňují MS. Její cíl i účel je stírat, stírat, stírat....

Já a mé opičku této bytosti občas pomáháme.

1. Sen a nebo pravda 3 / 3

20. prosince 2008 v 10:53 | Kris oglosováno by Mája |  FF - Vražedná láska

Zlý sen a noční můra, nebo krutá pravda? 3/3


trestanec: Kris
dozorce: MájaDál jsem nechtěla poslouchat,(my už tě taky nechceme poslouchat)" Prosím omluvíte mě, musím si jít ještě dobalit."
" Ano jistě, myslím, že kluci mohou jít s tebou, že ano?"(To si nezvládne ani sama zabalit? Rozmazlené to děťátko)
Sirius se zvedl od stolu, ale ten druhej(to už jsi zapomněla jeho jméno??) stále seděl a uhýbal pohledem, aby se mi nemusel dívat do očí.(Regulusi, jeď! *opičky fandí chytrému klučinovi*)
" Mami, na nádraží se budeme přemisťovat pomocí přenášedla, letaxu a nebo správnou přímou řeč(nás) někdo z vás přenese do tohoto textu?"


1. Sen a nebo pravda 2/3

20. prosince 2008 v 9:14 | Kris oglosováno by Mája |  FF - Vražedná láska

Zlý sen a noční můra, nebo krutá pravda? 2/3

trestanec: Kris
dozorce: MájaOmlouvám se za zpoždění, ale neměla jsem v poslední době moc času. Doufám, že to teď o prázkách doženu. Tentokrát se mi to tolik nepovedlo, snad to bude příště lepší. Krásné čtení přeje Mája...


Opláchnu si obličej, vyčistím zuby,které se mi v noci zbarvily do odporné zelené.
Obleču si na sebe zatím ty krásný letní šaty a boty, lepší budou tenisky(Běžně se nosí "KRÁSNÝ" šaty s teniskama). I když moje zlatá setřička (kdo je setřička? Někdo je asi často stírán. Nedivím se) by byla raději abych se oblékla slavnostně(a krásný šaty nejsou slavnostní?), ale stačí udělat psí oči na tátu a nebo mámu a mám to v kapse.(Jenže si nic nepamatuje a skočí na kolemjdoucí pár, který ji nesnáší a přejede ji kombajnem.)