Říjen 2008

1. Sen a nebo pravda 1 / 3

25. října 2008 v 14:10 | Kris oglosováno by Mája |  FF - Vražedná láska
zbytek dodám brzy

Zlý sen a noční můra, nebo krutá pravda?

trestanec: Kris
dozorce: Mája

Ten den byl tak krásný(to brzy skončí). Nevěděla jsem však, že to co začíná tak krásně. Může skončit dost zle.(to bude nejspíš jen nějaká Maruškovská vyrážka ze které se zhroutí *začínám budit mé opičky*)
Ale co kdyby to šlo vrátit(Pozdě! Už jsou vzhůru).
Ale proč nezačít hned od začátku(Konec je taky začátek, ne?). Že?(Proč je to "že" uděláno jako samostatná otázka?*opičky se vrhly na osamocené -že- a rozcupovali ho drápky na kousky*)

Part 3

15. října 2008 v 16:50 | Lina oglosováno by Mája |  FF - MS č.3


Smuteční Parte 3

trestanec: Lina
dozorce: Mája


omlouvám se,(omluva se nepřijímá!) ale to černý šídlo(myslíš hlavní postavu povídky?) mě zaměstnává...tak vám jdu alespoň otrávit život.(Pozor, můžeme oplatit stejnou mincí) Aposlušně hlásím, že další MSka je na světě a čeká až ji pustím do éteru

Info - Vražedná láska

13. října 2008 v 18:27 | Kris oglosováno by Mája |  FF - Vražedná láska
O čem to je(samozřejmě o MS) : Isabel Writte je úplně normální holka(o co, že to tak dlouho nezůstane?) něco ji však od nás odlišuje (její mozková kapacita je mnohem menší), je čarodějka

(k čemu takové řádkování a zbytečné mezery?) Její otec je ministrem kouzel.
Je jí 11let.
Dívka odjíždí do Bradavic, kde se setkává s Poberti (kdo je to? Snad ne Poberti, protože při skloňování se setká s Poberty!) a zamiluje se do Siriuse(Fakt?? Nečekané!). Její srdce však chce získat i někdo jiný(samozřejmě dost slavný, pohledný nebo snad s nesmírnou mocí *dostanu banánkem po hlavě za spoilery*). Povede se mu to?(Když bude dost cool nebo přesvědčivej určtě + pořádně silnej lektvar)
Je možné vzepřít se osudu anebo jít za tím co je nám předurčeno?( Jaký je mezitím rozdíl? Osud nebo předurčená cesta?)

Postavy : Isabel Writte, Poberti, Lucius Malfoy, Lili Evans a Severus Snape, James Potter(on není Poberta?) a Katty McDowell, Remus Lupin (já netušila, že ze spolku vykopli i Rema?!) a Selene Kent a další (proč, proč, proč je tu taková mezera?)
samozřejmě nebude chybět ... Voldemort.

Počet kapitol : kolem 25

Upozornění : Nic není takové, jak to vypadá.(Uvidíme!)

Motto: Ubi amor, ubi dolor (Kde je láska, je i bolest)
(kde je napsán horor, tam je dozor)

Prolog

11. října 2008 v 13:03 | viwian oglosovala Mája@Ashley |  FF- Miluji tě, můj kate
Ne, nic neříkejte. Já vím, já vím, já vím.( Já tedy nic nevím a říkat to budu.)
Ano ano.(Opičky nebojte dám Vám banánek.)
Nestíhám a sama to říkám(já taky nestíhám, ale myslím, že to tu nikoho nezajímá...). Nemám čas psát povídky a nemám čas zveřejňovat... (Aspoň, že my máme čas glosovat.)
Ehm. To všechno vím.(Fakt? Já ti nic neřikala * koukne zvědavě na opičky a Ash*) Ale přesto mám nápad na další kapitolovku a hodlám s ní začít. Vidím vůhružné pohledy(Hodila bych taky vůhružný pohled, ale takový neznají ani mé opičky *zadíváme se výhrůžným pohledem*) , které už počítají mé rozdělané povídky... budiž.

Lesen

11. října 2008 v 12:55 | oglosováno by Mája @ Ashley
Tento měsíc nezná nikdo (normální). Pojďme se s ním seznámit!

Lesen trvá pouhých pár dní, ovšem některým autorkám to připadá jako celá věčnost. Když skončí prosinec a než začne leden, tak v tomto zlomovém bodě je Lesen. Všechno pokryje sníh a všechny Mary Sue začínají snít o lesech, a proto si ho pojmenovaly Lesen. Rostou květinky a všem Maruškám odpadnou hlavy, bohužel v lednu jim opět narostou.***

Famprpál

11. října 2008 v 12:46 | Mája
Pozor! Nepleťte si s Famfrpálem! Tento sport má sice podobné rysy, ale naprosto jiný účel.

nářadí: dva potlouky, pořádnou Marušku, hořící obruče, koště, pálku a zlatonku.

hráči: Brankář, střelec, odrážeč a chytač

Hra začíná hozením dvou hlav Mary Sue do vzduchu. Brankář chrání své ohnivé obruče a snaží se co nejméně poškodit soupeřovu Marušku.
Hráči si přihrávají hlavy svých "Marušek" a snaží se je, co nejvíce poškodit a přitom zabránit poškození soupeřově hlavě. Zapas končí chycením zlatonky nebo zničením jedné z hlav. Odrážeči se zaměřují na potlouky a jejich správné nasměrování.

účel hry: Nechat soupeřovi, co nejvíce Marušek a zbavit se těch svých!


... Pěkná hovadina, já vím, já vím....