3. U Věštkyně

28. srpna 2008 v 17:19 | Maya oglosováno by Mája |  FF - Příběh o Jess Lucii Tarannové
3. U Věštkyně (v popelnici)
Trestanec Maya Vám představuje svůj další prohřešek.
Pozn: Na ostrov Hakuna Matata ;-) se k mezerníku a enteru připojila čárka, proto ji tu moc nehledejte. Všichni raději vzali roha, než aby se účastnili tohoto díla.
Jess utíkala kolem odpadků (obchodů),(♪Mezera, kde je ta mezera♪)tak rychle až ji píchalo v boku.,Sakra(čárka zmizela za mezerou) takhle dlouho jsem už (za popelnicema) neběhala´.Zabočila o tři uličky(kde se na ní zpoza rohu vrhly ztracené čárky) až uviděla tu podivnou babku.,Konečně už jsem myslela,že se snad ztratila´(stejně jako všechny mezery)ušklíbla se(a já tam vběhla a vrazila ji do úst polštář, protože to šklebení mi začíná lézt na nervy) a vyšla za ní.Šla dlouhou chodbičkou občas sem a tam byli nějaké popelnice(do kterých musela nahlédnout) jinak úzká ulička.Najednou ji někdo chytil za pas a přitlačil svým tělem na kamennou zeď.Jess nestihla ani vyjeknout a už ji dotyčný dal ruku přes pusu(konečně nebude mektat nesmysly).,,Pšš vy jste blázen,že?(To je evidentní, na to se nemusí ptát).Vy tam snad (do toho chlívku * v očích se mu zaleskne skládka o velikosti hory*) chcete jít ne?(Ta věta je i na opičky moc...)"řekl tichý a ledový hlas jeden(Co takhle skloňování? Marná snaha, já vím.) muž,kterého nenáviděla(A co jí udělal?).Severus Snape ji pozorně sledoval svýma černýma očima a ani náhodou nechtěl uhnout jako první.

Jess jen vykulila oči (až ji vypadly z důlků)a sjela pohledem na jeho ruku,kterou ji držel pusu.Klonovaný Snape se jen ušklíbl a pustil ji.
,,Já můžu jít na smetiště kam chci a prospělo by vám trochu toho dobrodružství"(Tomu říká dobrodružství? I sledování chrápajícího chrousta je záživnější než tohleto *kouká pod stůl, jestli nenalezne nějakého chrousta domácího*).,,Ne tady se žádný dobrodružství konat nebude jdeme zpátky(podívat se kam zmizely všechny čárky)",,Pojívejte(POJÍVEJTE? Jak se pojívám?) co by se nám tam mohlo stát,myslíte,že tam jsou smrtijedi nebo co?"(Mno, kdybych věděla jak se to dělá, tak se po nich půjdu pojívat...),,Třeba,ale my to zjišťovat v tom smetišti nebudeme!"řekl tvrdým hlasem a vzal ji za loket a šel s ní pryč (s)z uličky.,No počkej já ti dám ty netopýre´pomyslila si a vytrhla se mu a běžela jak o závod ke smetišti (dobu)(K čemuže běžela?) č.43,kde bydlela pravděpodobně ta věštkyně.
Snape jen zavrčel a utíkal za ní(protože se mu nechtělo plýtvat kouzly na něco tak bezcenného) jenže Jess už otevírala dveře do krámku takže se tam vřítil v(Co to "v" tady dělá? *zamyšleně se škrábe na hlavě*) plnou parou vpřed.Vrazil do Jess a povalil ji na záda.
,,Vy jste vážně,ale nemehlo,že pane profesore?"(Tohle říct skutečnýmu Snapeovi, tak leží mrtvá deset stop pod zemí, jenže tohle je bohužel pouhý klon *hledá zmínku o tom, kam zmizel pravý Severus*)zavrčela(Aha! Vrčení nikdo nerozumí.) Jess a pokoušela se zvednout.Jenže Snape na ní ležel celou svou váhou takže se ani nepohnula.,,Laskavě si dejte pozor na jazyk slečno jste moc drzá!"zavrčel(a objevili jsme se v zoo, vrčte, štěkejte,mňoukejte...) na ní nazpátek a podíval se jí do očí.Až teď si pořádně všiml,že má po pás hnědé vlnité vlasy.Modré oči jako dvě studánky.(Páni, to mi vyrazilo dech. Vážně nečekané. Podle mých věšteckých zkušeností *pohladím svou černou billiardovou kouli s číslem 13* za okamžik jistě zjistíme, že není obyčejná a má nějaké extra schopnosti.),Když je rozzlobená její oči se zbarví skoro do černa´(Á pozor začínáme! Výčet jejích zvláštností)pomyslil si Snape a zíral na ni jak na svatý obrázek(To by ani klonovaný Snape neudělal!*začíná zkoumat první známky matečního kouzla*).,,Co mám něco na nosu,že na mě tak zíráte?"řekla Jess s opovržením v hlase.Snape se ušklíbl(ŠKEBLE, ŠKEBLE, ŠKEBLE NA PRODEJ!Škeble ve tvaru Snapeovi hlavy.*z toho šklebení mi začíná hrabat a dělám opičárny, promiňte...) a slezl z ní.
Najednou(všechno je najednou, taky by z toho už mohla dostat lekavku) v zadu skrz závěsy k nim přicupitala starší dáma(s melounama).,,Dobrý den já jsem Antonny De Rappe(chudák babička! Má ale blbý jméno!)(čte se:Entony d Repi a Jess Lucie Tarannová se čte normálně)(Zase úchvatná vysvětlivka!Jenže já to budu číst... Děs Vnucuje Harantová...)pojďte za mnou."řekl(a) jim transvestita a vykouzlila na tváři mírný úsměv.Prošli skrz hromadu odpadků(šátků),které viseli ve futrech.Když prošli uviděli na pravé straně 4(mezera se hodí, protože čtyřpolici jsem ještě nepotkala)police s knihami.O věštení,černé a bílé magii,přeměňování,vykládání karet,lektvarech(prostě převelice důležitá informace o knihách, které pravděpodobně v jiné kouzelnické domácnosti nenaleznete) atd.Kousek od police byli dveře z dubového dřeva.Vedle dveří byl velký stůl taktéž z dubového dřeva(Moje hlava dubová!).Na něm byli všelijaké svitky,svíce a hlavně lektvary na odstranění MS.
Na kamenné podlaze byl pentagram a vevnitř(uvnitř podlahy?) byl malý stolek.Na něm byli karty,křišťálová koule a jedna kniha o démonech a jak je zničit.
Antonny je dovedla ke stolu,kde poté vyčarovala 3křesla kolem stolu.Křesla byla potažena červeným sametem,která se třpytila ve tmě.(To mě vážně nezajímá, mohla být potřená i holubím trusem).
Pobídla je,aby si sedli a sama si sedla za stůl na(ty mezery mě zničí) proti nim.Jess se podívala s obavami v očích na svého profesora,který se koukal po lektvarech.Ten jakoby vycítil její pohled se na ní tak podíval.Jess v jeho očích uviděla jen led,který nejde roztříštit na malí kousíčky.Když se do nich zahleděla pořádně najednou se v nich mihlo pochopení,také obavy a poté...musela zamrkat,ale nechtěla si to připustit uviděla v nich lásku(Fakt? Jak vypadá láska v očích?).Jak se rychle objevila,tak i rychle zmizela(nechtěla se zdržovat příliš dlouho v přítomnosti maskované MS).
Antonny je s úsměvem pozorovala a čekala až budou dávat pozor.,,Ehm,Ehm"(Náhle se tam přemístila Umbridgeová a všechny zatkla za neoprávněné založení a užívání skládky)odkašlala si.Jess sebou trhla a podívala se na Antonny,která (schovávala jakousi vybouleninu na sukni a navíc)se ještě pořád usmívala.Snape sebou také mírně trhl,ale ne tak intenzivně jako Jess.(Víme, má třesavku!)
,,Jistě nevíte proč tu na mém hnojišti jste,že ano?"začala věštkyně a pozorně se na ně podívala,,Kdyby jsme to věděli,tak bych se teď neptal proč tu jsme!"(Vážně věta hodná Snapea, chudák tak mu zmrvit klon!)odpověd(enter se objeví a háček zmizí, že by střídání stráží?) se sarkasmem v hlase Snape.Antonny se ještě více rozšířil úsměv a pokračovala.,,Dobře teď budu jen mluvit o Jess nevadí že pane Snape?",,Jak víte,že se tak jmenuji?"(Máš to vytetované na rameni, protože jsi pouhý klon.),,Jsem pravá věštkyně ne ta,která jen podvádí lidi a dává jim falešný zprávy o jejich budoucnosti a tak."Snape jen přikývl,že rozumí, ale nerozuměl a poslouchal co z ní ještě vyleze za blafy.
,,Dobrá,tedy Jess jsi čarodějka(To je nuda!) to ano,ale jsi i na půl démon!(Démon??*padá ze židle* Aha, už chápu patří do pekel! Jenže i čerti se ji štítí, tak ji poslali sem.)"řeka(Co udělala? Nejspíš jsem se ještě nevzpamatovala z toho démona...) najednou transvestita Antonny a podívala se pozorně na Jess,ta jen otevřela pusu a vytřeštila oči,,C-co ž-že j-jsem?Nap-půl co?"(Koktavá kletba stále funguje.),,Jess Nejprve se uklidni ano?Ještě nevíš o sobě hodně věcí,(páni, co ještě vládne celému světu?)ale tady se dozvíš celou pravdu o ztracených čárkách ano?Takže zhluboka dýchej."řekla Anntonny soucitně na Jess.Jess byla přímo v šoku(to já jsem z téhle kapitolovky taky).Mozek(Mozek? Nekvalitně vypracovaná náhražka mozku!) jí pracoval na plné obrátky.,Já a na půl démon?Co je to za nesmysl?´říkala si a poté vrátila svoji plnou už pozornost Antonny ta se mírně usmála a kývla,,Mohu ti nabídnout pár chutných odpadků?",,Ano, moc ráda pár smradlavých věciček ochutnám"odpověděla Jess pevným hlasem a dychtivým pohledem na jednu obzvlášť plesnivou kotletu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama