1. Návštěva 2/2

27. srpna 2008 v 13:13 | Maya oglosováno by Mája |  FF - Příběh o Jess Lucii Tarannové
1.Návštěva a 1000 ztracených mezer 2/2
autorka: May
glos: Mája

JE 31.SRPNA


Jess ležela rozpláclá v posteli(protože v noci nespala a celou dobu psala dopis) a ťukala rukou o stolek vedle sebe(Že bychom opět spletli lahvičku... Ne, byla správná. Tiky má asi vrozený).(mezera),Nevím(čárka) jak mi to ta baba mohla udělat(Pozor zneužívání nezletilých!).(mezera)Zase si vymyslela,(mezera)že jsem ji poničila zahrádku.(mezera)To bych klidně přijala,(mezera)ale to,(mezera)že mě nepustí do Bradavic to ne(Hurá!! *začínám si prozpěvovat a tančit.*)´(mezera)přemýšlí(nad nesmrtelností chrousta),(mezera)zvedne se z postele a přejde k oknu na kterých jsou mříže( Já a opičky jsme je přes noc zdvojili, abychom zabránili útěku).(mezera)Najednou se rozlé(í)tl(i)y (Ty dveře a ne ti dveře!!!*bouchá hlavou obklopenou polštáři o stůl)dveře jak kdyby na ně použil někdo kouzlo bombardo.(Hrdě se k tomu hlásím, ale ted se musím schovat.)

Jess se vylekala až spadla na podlahu.(mezera)Ze dveří vyšel muž,(mezera) na kterého nechtěla teď nejvíc myslet: SEVERUS SNAPE!
,,Copak hledáte na té zemi
(čárka) slečno Tarannová?"(Zbytky rozumu, který po glosování tohoto díla budu také potřebovat! Pořád jsem v klidu, ale brzy se rozzuřím!)(mezera)odpoví Snape klidným,(mezera)ale za to i mrazivým hlasem.(mezera),,Co,c co tu děláte?"(*opička hodí banán Snapeovi do úst a místo odpovědi se vrhla na dívku!*)(mezera)vykoktá(* nedůvěřivě se kouknu na lahvičku* možné vedlejší účinky - koktání.) ze sebe přidušeně(opička po přečtení této kapitolky neměla tolik síly k úplnému zaškrcení, škoda! Příště jsem na řadě já!).(mezera),,Pokud vím,(mezera)tak zítra se jede do Bradavic a nechtěla by jste tu asi zůstat ve vašem pokoji(čárka) ne?(Mně je jedno, co ta holka chce! Bábi má poslední slovo, a tak ji z toho nevynechávejte!)"(mezera)řekne Snape a jedno obočí mu vylé(í)tne nahoru.(mezera)Otočí se a podívá se,(mezera)kde to vlastně Jess žije (Snapea to rozhodně zajímá, kde žije nějaká Jess! Možná jen hledá, co by mohl rozbít!).,(mezera)No moc toho tu nemá jen postel,(mezera)noční stolek,(mezera)skříň,(mezera)psací stůl a to je vše (a to jí nestačí? pro ni je toho až příliš!)(mezera)pomyslí si Snape a podívá se znovu na Jess.( To na sebe budou pořád jenom čučet? Děsím se toho, co se dočtu v dalších kapitolách)(mezera),,Tak jdeme nebo tu ještě dlouho budeme takhle stát?(Do skonání světa!)(mezera)Nebo spíš sedět na podlaze?"(mezera)řekne s opovržením Snape.(mezera),,J-jo už,už j jdeme,(mezera)ale já n-ne m-mám z-zabaleno."(mezera)vykoktá Jess ještě (předtím, než jí skončí ponožka v ústech, aby už nemluvila " TAKOVÉ DUCHAPLNÉ ROZHOVORY!).(mezera)Snape se otočí k Jess zády,švihne hůlkou a věci se začnou sami balit (a nějakým zázrakem *schovávám hůlku za zády* se Jess zabalí do nejhnusnějšího kufru z pokoje a nemůže vylézt).(mezera)Když je zabaleno,tak se otočí zpátky a řekne,,Jdeme?(Musíte zůstat v kufru celou cestu do Bradavic.)"(mezera, ale další velke tlačítko na klávesnic by se také hodilo: ENTER!!!),,Ano!"(mezera)odpoví už klidně Jess a podívá se Snapeovi do jeho černých očí (skrz malou skulinku v kufru).(mezera)Chvíli se na sebe (muž a bedna) dívají to potom Jess nevydrží a uhne pohledem první (protože po ní začal lézt odporný pavouk).(mezera)Snape se jen ušklíbne a (my taky) vyjde s levitují(i)cím kufrem před sebou.(mezera)Jess popadne klec a hůlku a vyjde za svým profesorem.(Bohužel to moc nejde, proto čeká až se vrátí a vezme ji sebou).
Projdou celou budovou
až se ocitnou venku.(mezera),,Protože se ještě neumíte přenášet(a kdo v jejím věku jo?),(mezera)tak se mě pevně chytněte."(mezera),,Jak p-pevně?(Tak abych to necítil, ale vy nespadla na půli cesty. Nechci papírovat, to je moc otravné)"(mezera)řekne Jess s obavami v hlase.(mezera)Snape si přitáhne Jess za pas(držadlo kufru) k sobě a přitom řekne(mezera),,Zavřete oči nebude to moc příjemný se poprvé přemisťovat(v kufru)."(mezera)řekne Snape s klidem a přitom se nadechne až se mu zatočí hlava (s)z té vůně.(Ach ne! Pozná náš lektvar a možná ji stihne dát protilék).(mezera),Ježiši ta voní tak krásně.(mezera)Ne nevoní krásně je to jen otravná Nebelvíranka(Snad nebelvířanka?).(mezera)Ne voní hezky.(mezera)Nevoní.(mezera)Voní.´(mezera)když se Snape dohádá sám se sebou tak se přemístí(ale zapomene na kufr s Jess, a proto se pro ni musí vrátit).(mezera)Jess se udělá příšerně blbě(čárka) a tak aniž by si uvědomovala koho ještě pevně stiskla se k němu ještě přitulila.(Smysl této věty se ke mně nedostavil)(mezera),Co to ta holka dělá?(Já nejsem pedofil!Musím se pak umýt!)´(mezera)pomyslí si Snape a pohlédne na Jess(s úmyslem ji zneškodnit jediným zaklínadlem).(mezera),,Je vám něco slečno?"(mezera)řekne Snape a upře své černé oči na ni ještě víc(doufaje, že neodpoví a zmizí z povrchu zemského).(mezera)Jess si vědí koho si stiskla ještě víc k sobě a jak se dobře a hlavně bezpečně u něj cítila a odtrhne se od něj.(Ty věty jsou čím dál smysluplnější. Přečetla jsem ji 2x a pořád ji nepobírám).(mezera),,J-já s-se p-pane prof-profesore j-jen mi nebylo moc d-dobře(a my víme z čeho * ďábelský úsměv na rtech*)."(mezera),,Ano,(mezera)když se člověk přemístí prvně je to hrozný zážitek i u m(n)ě to nebylo nějak lehký."(mezera)řekne Snape v klidu a pošle její kufr(ve kterém je uvězněná) s(a) klecí do Doupěte.(Fakt? A co bude dělat zrovna tam?)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sasanka Sasanka | Web | 27. června 2009 v 22:00 | Reagovat

ne... opravdu jsem se snažila některé věty pochopit... ale vzdávám to. Nejspíš jsem odkázána k tomu, žít v blažené nevědomosti (v případě téhle... povídky? budiž... to považuji za dobrý tah!)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama